نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی

قوانین و مقررات سایت

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری اشتراک از سایت نیاز به خرید را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید اشتراک از سایت کنند.
عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.


بند ۱
افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت ثبت نام تامین کنندگان مراجعه کنند. در این مرحله باید با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام تجاری، دسته بندی مرتبط، شهر و استان و ...و درنهایت زدن دکمه ذخیره پروفایل خود را تشکیل دهند.عضویت در سایت بعد از تایید ناظر انجام می شود و از همان لحظه کاربران حق فعالیت دارند.


بند ۲
فرایند خرید اشتراک از سایت توسط کاربر به این شرح است:
قسمت اول: بازدید از پلن های اشتراکی ارائه شده در سایت و انتخاب یکی از آن ها

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار
قسمت سوم: تایید توسط ناظر سایت
قسمت چهارم: ثبت نام و عضویت و فعال شدن در سایت


تبصره ۱
چنانچه تامین کننده (خریدار اشتراک) با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، سایت نیاز به خرید حق دارد عضویت  را باطل کند.

 

بند ۳
کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد

 

بند 4

سایت نیاز به خرید هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش های انجام شده در سایت ندارد و فقط به عنوان معرف فعالیت می کند , بنابراین در قراردادهای خود نهایت دقت را اعمال کنید.