نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی

درباره ما

زمان مهمترین دارایی شماست


امروزه دیجیتال مارکتینگ، دنیای جدیدی از خریدهای اینترنتی و غیرحضوری را به روی همه گشوده اند و عرضه و فروش کالاها غیرحضوری، جای خود را در تمامی ابعاد زندگی حرفه ای، خانوادگی و اجتماعی ما بازکرده اند. برهمین اساس ما هم با راه اندازی پلتفرم «نیاز به خرید» اولین سایت خرید بی واسطه و آنلاین، قصد داریم که راه ارتباطی جدیدی بین متقاضیان خرید کالاها را با تولیدکنندگان، عرضه کنندگان و فروشندگان برقرار کنیم. 
تیم خلاق نیاز به خرید جهت رفع  کمبود زمان  در راستای تامین نیاز طیف وسیعی از کالاها، برنامه ریزی منسجمی را در دست اجرا دارد و قصد دارد در طول برنامه  سه ساله، فضای آنلاین درخواست خرید  تمامی کالاها را فراهم  کند. 
در گام اول  نیاز به خرید از سال 1397 عرضه مصالح و کالاهای ساختمانی را شروع کرد و امروز 1263 تامین کننده فعال حرفه ای در زمینه مصالح و کالاهای  ساختمانی دارد که هر روزه بر تعداد آنها افزوده می شود.
در این مرحله قصد داریم تا با ارتباط دادن خریداران، سازندگان و شرکت های ساخت و ساز با کارخانجات و تامین‌کنندگان کالاهای ساختمانی  محیطی رقابتی ایجاد کرده و به فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات مشتریان وفادار و واقعی را معرفی کنیم.
متقاضیان کالاها و مصالح ساختمانی می توانند با درج آگهی درسایت  نیاز به خرید، فارغ از خریدهای سنتی، حضوری و
بدون اتلاف وقت و در کمترین زمان  به تولیدکنندگان و فروشندگان مصالح و ارائه دهندگان خدمات دسترسی پیدا کنند. با توجه به اینکه فروشندگان خود پیگیر آگهی خریداران هستند، فضای رقابتی ایجاد می شود که خریداران، در کم ترین زمان و به سهولت قیمت کالاهای مدنظر خود را استعلام کنند و از بین پیشنهادات بهترین و مقرون به صرفه ترین را انتخاب کنند. 

تامین کنندگان

سازندگان