نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
به دنبال خرید آسانسور مناسب و خدمات نصب آن هستید؟

به دنبال خرید آسانسور مناسب و خدمات نصب آن هستید؟

این روزها استفاده از آسانسور در ساختمان ها جزء لاینفک ساخت و ساز شده و تمامی کارفرمایان موظفند برای گرفتن پایان کار و مجوز شهرداری, در سازه های خود از آسانسور استفاده کنند.علاوه بر این بالا رفتن از پله ها امروزه  برای افراد معزل بزرگیست به خصوص وقتی که تعداد طبقات ساختمان زیاد باشد, بنابراین همه ترجیح طبقات را با آسانسور طی کنند. اینکه از کدام شرکت آسانسور بخریم و یا اینکه آسانسور را با چه قیمتی تهیه کنیم یکی از دغدغه های سازندگان ساختمانی است که ما در سایت نیاز به خرید به شما کمک می کنیم تا مناسبترین مورد را بیابید.

نکته مهم دیگر در انتخاب و خرید آسانسور خدمات نصب آسانسور و پشتیبانی آن است که حتما در هنگام خرید باید به آن توجه شود.شرکت های بسیاری اقدام به فروش و نصب آسانسور می کنند اما با توجه به حساس بودن و امنیتی بودن این وسیله بهتر است کار نصب و خدمات نگهداری را به یک شرکت معتبر بسپاریم.

شرکت های فعال در زمینه آسانسور در سایت نیاز به خرید

با ما در ادامه این مطلب از سایت نیاز به خرید همراه باشید تا اطلاعاتی از آسانسور ها و خدمات مربوط به آن را تشریح کنیم.

 

آسانسور چیست و به چند نوع تقسیم می شود؟

 


آسانسور یک وسیله ی حمل و نقل به صورت عمودی است که برای راحتی ساکنان یک ساختمان استفاده می شود. در واقع این وسیله از طریق سیستم تعلیق و تعادل نیروی محرکه، باعث جا به جایی اتاقک شده و افراد را از یک طبقه به طبقه ای دیگر منتقل می کند. یکی از مهم ترین کار های تأسیساتی، نصب آسانسور در ساختمان هاست و افراد متخصص زیادی برای این کار وجود دار. معمولاً این وسیله ها دارای یک تابلوی فرمان هستند و دستورات مربوط به جا به جایی، از طریق کلید های روی تابلو صورت می گیرد. این وسیله ی پرکاربرد خود به انواع مختلفی تقسیم می شود و از مهم ترین انواع آن می توان به مدل های های کششی که در ایران نیز اغلب از این نوع استفاده می شود، هیدرولیک که جا به جایی آن توسط جک و موتور هیدرولیک انجام می شود، وینچی و مغناطیسی اشاره کرد.
انواع آسانسور


بیشتر بخوانید===> سریع ترین آسانسورهای دنیا را بشناسیم!


 خدمات نصب و نگهداری آسانسور


علاوه بر نصب، آسانسور ها نیز همچون اکثر وسایل دیگر، نیاز به خدمات نصب و نگهداری خواهند داشت. در واقع خدماتی که برای این وسیله ارئه می شود ، عبارت است از برسی و بازبینی قطعاتی که قبلاً نصب شده است و همچنین نظارت دائمی و مداوم بر نحوه ی کارکرد سیستم پس از نصب. با توجه به این که باید این وسیله از نظر ایمنی بسیار مطمئن باشد، در صورت خرابی ممکن است خطرات جانی بسیار زیادی داشته باشد و در همین جهت شرکت نصب کننده ی آن، باید پس از نصب نیز از آن پشتیبانی کند. از سوی دیگر فرسودگی و آسیب دیدن یکی از قطعات به کار گرفته شده در این وسیله، باعث آسیب رسیدن به دیگر قطعات و حتی مختل کردن کل سیستم خواهد شد. بنابراین ضروری است فردی از شرکت ارائه‌ دهنده ، در زمان های مشخصی به بازبینی قطعات آن اقدام کند.

خدمات آسانسور

در پایان اگر نیاز به خرید آسانسور با کیفیت و قیمت مناسب دارید کافیست   ثبت درخواست کنید یا با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

نکات مهم قبل از نصب آسانسور

سقوط آسانسور در غرب تهران

آسانسور غیر استاندارد در گناوه جان یک نفر را گرفت

نظرات

بدون نظر