نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
کانکس اسکابن ویلاهای باکیفیت تولید می کند

کانکس اسکابن ویلاهای باکیفیت تولید می کند


کانکس ویلایی به دلایل متفاوتی  بسیار عالی بوده و می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای ساخت ویلا باشد. از مزایای کانکس می توان به سرعت در ساخت، هزینه ساخت پایین و جابجایی آسان آن اشاره کرد. امروزه  در سراسر جهان سازه ها و حتی ویلاها به سمت سبک سازی می رود. بدون شک در آینده نه چندان دور شاهد آن خواهیم بود که در کشور ما هم این اتفاق بیافتد.

شرکت کانکس اسکابن یکی از بزرگترین تولیدکننده های کانکس ویلایی در کشور است که قیمت های آ نها هم متناسب با بودجه متقاضی می باشد.

کانکس ویلایی اسکابن چه مزایایی دارد؟

۱- این سازه ها در مقابل زلزله کاملا مقاوم هستند.

۲- تولید و نصب آنها  در کمترین زمان ممکن امکانپذیر می باشد.

۳- هزینه تولید کانکس ویلایی بسیار پایین تر از ساخت سازه با مصالح می باشد.

۴- کانکس های ویلایی را می توان به راحتی جابجا کرد.

۵- براحتی میتوان پلان مورد نظر را با امکانات دلخواه اجرا نمود.

کازشناسان  این حوزه بر این باورند که شرکت کانکس اسکابن , کانکس های بسیار زیبایی تولید می کنند که مورد قبول عموم مردم و کارشناسان فنی است. این شرکت برای تولید کانکس های ویلایی خود از پروفیل های سنگین، شاسی تیر آهن، نماهای شکیل و زیبا (سمند برد، کامپوزیت، سایدینگ)، دیوارپوش های مرغوب و روکش دار، برق کشی کامل و استاندارد، لوله کشی و نصب شیرآلات درجه یک، نصب کابینت ام دی اف و سایر متعلقات با کیفیت استفاده می کند. همچنین این شرکت وظیفه فونداسیون جهت نصب را بعهده گرفته و یا دست کم پلان ان را در احتیار مشتریان خود قرار می دهد.

این شرکت قریب به بیست سال است که شروع به تولید کانکس کرده  و با تولید کانکس های با کیفیت رضایت مشتریان خود را جلب کرده , حتی با به کارگیری کادری مجرب و کارآزموده مشتریان زیادی را از کشورهای اطراف جذب کرده است.

کارشناسان توصیه می کنند با توجه به توضیحات داده شده زین پس از سازه های سبک و یا کانکس ویلایی به خصوص کانکس ویلایی اسکابن بجای بناهای سنتی در ساخت ویلا استفاده نموده و از مزایای این سازه برخوردار شوید. در ضمن تیم فنی این شرکت ,شما را در طراحی و مسائل فنی راهنمایی می کنند.

 

 

نظرات

بدون نظر