نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
سیمان مناطق زلزله زده با الویت توزیع می شود

سیمان مناطق زلزله زده با الویت توزیع می شود

رئیس ستاد بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه گفت: با توجه  به اینکه توزیع سیمان در مناطق زلزله زده جهت بازسازی منازل به کندی صورت میگیرد تصمیم بر این شد تا این عمل به صورت اولویت بندی شده صورت گیرد.
رضا خواجه ای در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه ، تاکید کرد که  برای ساخت هر واحد ۱۰۰ متری به طور متوسط هفت تن آهن آلات لازم است که دو تن از این میزان اتصالات است که خود مالکان به وسیله عاملان منطقه تهیه می کنند.

پنج تن دیگر از این آهن آلات مربدط به میلگرد و سایر آهن آلات است که توسط بنیاد مسکن و با قیمت سال پیش بین زلزله زدگان پخش می شود و برای هر واحد کفایت می کند.

خواجه ای گفت با توجه به اینکه تعدادی از آهن آلات و میلگردها در شماره های کوچک تولید نمی شود مالکان می توانند در صورت موجود نبودن  بخشی از این آهن الات در انبار بنیاد ,آن را از تامین کنندگان آهن الات منطقه خریداری کنند.
وی با بیان اینکه سیمان مورد نیاز واحدها مدتی به دلیل اعتصاب کامیون داران تامین نشده بود عنوان کرد: با تلاش مسئولان مشکل کامیون داران و به دنبال آن تامین سیمان رفع شده است و مشکلی از نظر مصالح ساختمانی وجود ندارد.

خواجه ای با اشاره به اینکه اولویت اول برای توزیع سیمان شهرستان های سرپل ذهاب، قصرشیرین، ثلاث باباجانی، دالاهو، ازگله و مناطق نزدیک به کانون زلزله است افزود: نیاز اکنون واحد های آسیب دیده به سیمان ۱۷۵ هزار تن است که تاکنون ۱۲۵ هزار تن توزیع شده است.

رئیس ستاد بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه از مردم خواست به کمک تسهیلاتی که دریافت کرده اند به سرعت مصالح مورد نیاز خود را تهیه و کار بازسازی را تکمیل کنند و در پایان افزود: با کندی رخ داده در توزیع سیمان اکنون این اقدام با اولویت بندی واحد های احداثی نوع یک انجام می شود.

 

نظرات

بدون نظر