نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
ویلاسازی و شناخت بهترین ویلاهای ایران

ویلاسازی و شناخت بهترین ویلاهای ایران

ویلا به خانه های حیاط داری که حس طبیعت را در انسان القا می کند می گویند و معمولا بنای ویلاها با خانه های شهری و معمولی تفاوت دارد. حتما تا به حال ویلاهای خارج از شهر تهران در لواسانات و یا شمال کشور را دیده اید؟؟ حس آرامش و دوری از زندگی شهری هر شخصی را برای خرید ویلا و داشتن یکی از این خانه های دوست داشتنی به وسوسه می اندازد.
با سایت
نیاز به خرید همراه باشید تا بهترین مناطق ویلاسازی و لوکس ترین ویلاها را بشناسیم.

سبک ویلاهای ساخته شده
از نظر سبک و مدل ویلاها را به دو دسته کلاسیک و مدرن می توان تقسیم کرد. هرکدام از این سبک ها ویژگی ها و زیبایی های خاص خود را دارد و سلایق مختلفی را در بر می گیرد. در ویلاهای مدرن معمولا از نماهای رومی, محوطه سازی های مدرن, روف گاردن و دکوراسیون داخلی مدرن استفاده می شود. در ویلاهای کلاسیک بیشتر سعی می شود حس طبیعت و گل و گیاه القا شود و در نمای آنها به طور معمول آجر و چوب را که از مصالح قدیمی و کلاسیک هستند به کار می برند.

ویلای مدرن ویلای کلاسیک

مناطق ویلایی و خوش آب و هوا
اگر بخواهیم از مناطق ویلایی اطراف تهران بگوییم باید لواسانات و کردان کرج را در صدر جدول قرار دهیم.
لواسانات از بخش های شمیرانات در استان تهران می باشد که منطقه ای خوش آب و هوا و ییلاقی در شمال تهران است. این منطقه از قدیم الایام مکان ویلاهای خوش ساخت و زیبایی بود که مردم برای استراحت و گذران اوقات فراغت خود به آن جا می رفتند. امروزه با گسترش ویلاسازی و توجه ویلاسازان به این منطقه, لواسانات را با چهره ای جدید و زیبا به همراه ویلاهای چشم نواز و البته گران قیمت می بینیم.
از دیگر مناطق خوش آب و هوا و مناسب برای ویلاسازی می توان دماوند,شهریار, محمدشهرکرج, برغان کرج و در خارج از تهران شهر زیبای طالقان و استان های سرسبز گیلان و مازندران را نام برد.
اگرچه مناطقی که در آنها ویلاسازی صورت می گیرد از شمارش خارج است اما این مناطقی که نام برده شد این روزها مرکز توجه اکثر ویلاسازان و مردم می باشد.

لواسانات

قبل از خرید و یا ساخت ویلا بخوانید

برای ساخت و طراحی ویلا باید عواملی را در نظر گرفت که مهمترین آن ها منطقه احداث ویلا, زمین ویلا و ویژگی های آن , جهت وزش باد, زاویه تابش خورشید, وضعیت بافت ویلاهای اطراف و قوانین شرداری منطقه هستند .
برای خرید ویلا هم باید از قبل برخی مسائل را در نظر بگیرید. هرکدام از شما شاید بخواهد برای خود ویلایی داشته باشد و با توجه به اینکه بودجه هرشخصی متفاوت می باشد واضح است که ویلاهای متفاوتی مناسب با بودجه ی افراد ساخته می شوند, اما برخی از این ویلاها واقعا ارزش خرید ندارند و فقط سرمایه خود را با خرید آن ها هدر خواهید داد. بعضی ویلاها به خصوص در شمال کشور به صورت اصولی ساخته نشده اندو مشکلات جدی را به همراه خواهند داشت, همچنین باید در نظر بگیرید که هزینه های جانبی زیادی را هم باید با خرید ویلا متقبل شوید مثل پول قبض برق و گاز و آب اضافی, پول باغبان برای رسیدگی به فضای سبز, کود مورد نیاز برای گیاهان و نظافت و ...... همچنین اگر ویلای مورد نظر شما شهرکی باشد باید هزینه نگهبان و شارژ شهرک را هم به آن اضافه کنید.

تصاویر لوکس ترین ویلاهای ایران

ویلای لوکس  ویلای شیک

 

ویلای زیبا  ویلای لوکس و زیبا

 

ویلای باشکوه  ویلای علی کریمی

 

 

 

نظرات

بدون نظر