نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
لیست کاندیدهای دارای صلاحیت برای انتخابات نظام مهندسی ساختمان اعلام شد

لیست کاندیدهای دارای صلاحیت برای انتخابات نظام مهندسی ساختمان اعلام شد

جهت هشتمین دوره ی انتخابات نظام مهندسی تهران 232 نفر ثبت نام کردند که از بین آنها تعداد 178 کاندید تایید صلاحیت شدند و توسط هیئت اجرایی اعلام شدند. از بین ثبت نام کنندگان 54 نفر رد صلاحیت شدند.
به استناد مواد قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و در اجرای ماده 66 آئین نامه اجرائی آن، هیئت اجرایی فهرست نهائی کاندید های انتخاب شده که دارای صلاحیت عضویت در هشتمین  دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران هستند را بر اساس حروف الفبا منتشر کرد و به اطلاع اعضا رساند .
در این خصوص , انتخابات از ساعت 9 صبح روز پنجشنبه مورخ 12 / 07 / 1397 در شعب منتخب سطح استان تهران آغاز و در ساعت 17 همان روز به پایان می رسد. اعطای رأی اصالتی است و توسط شخص عضو انجام می شود رأی دهندگان ابتدا کارت ملی به همراه کارت عضویت خود را به مسئولان حوزه ارائه داده پس از احراز هویت ایشان و اطمینان از این که قبلاً رأی نداده است در حوزه برای اعطای رأی اقدام می نمایند. شایان ذکر است هر عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فقط مجاز است یک بار در رأی گیری شرکت و حداکثر به 25 نفر از نامزدهای لیست انتخابی به ترتیب در رشته عمران 11 نفر، نقشه برداری 1 نفر، ترافیک 1نفر، تاسیسات مکانیکی 2 نفر، تاسیسات برقی 3 نفر، معماری 6 نفر و شهرسازی 1 نفر رای دهد . همچنین  فرصت مجاز فعالیت تبلیغاتی نامزدهای انتخابات عضویت در هیات مدیره، از زمان انتشار فهرست نامزدها شروع شده  و تا 24 ساعت قبل از زمان رای گیری  به پایان می رسد .
مهندس بیژن خطیبی, سید محمد غرضی, احمد خرم, ایرج رهبر و مهندس سلیمی فر افراد شاخص و نام آشنایی هستند که به عنوان کاندیداهای تایید صلاحیت شده معرفی شده اند.

 

نظرات

بدون نظر