نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
درخواست نمایندگان مجلس مبنی بر عزل وزیر راه و شهرسازی

درخواست نمایندگان مجلس مبنی بر عزل وزیر راه و شهرسازی

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی از نامه جمعی از نمایندگان به رئیس جمهور برای کنار گذاشتن وزیر راه و شهرسازی توسط دولت خبر داد.
بنا بر گزارش خبرگزاری فارس: احمد علیرضا بیگی, نماینده مردم تبریز در مجلس در گفتگویی گفت: برخی از نمایندگان طی نامه ای درخواست برکناری وزیر راه و شهرسازی را از رییس جمهور دارند.
نمایندگان در این نامه  خواستند تا رییس جمهور خودش عباس آخوندی را عزل کند چرا که او نسبت به مطالبات مردم در حوزه مسکن بی توجه است.
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد ضعیف وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: علاوه بر مشکلات حوزه مسکن در حوزه راه هم شاهد بی توجهی های آخوندی هستیم که نمونه اش حادثه هوایی تهران -یاسوج یا حادثه قطار تبریز –مشهد  می باشد که به خاطر عملکرد ضعیف وزیر راه بوده و مصیبت و فلاکتش نصیب مردم شده است.

علیرضا بیگی خاطرنشان کرد: مشکلات و مصیبت هایی که مردم به خاطر بی برنامگی ها در حوزه مسکن متحمل شد ه اند بخش دیگری از پرونده کاری عباس آخوندی است.

وی در پایان افزود: درواقع مسکن مهر با ۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار راه اندازی شد و باعث تحولی عظیم در کشور شده بود که فرصت های شغلی فراوانی برای همه اقشار, از کارگر فصلی ساختمان تا مهندس و تولید کنندگان مصالح ساختمانی، فولاد، سیمان و... ایجاد شده بود. علاوه بر این اساس استحکام خانواده از این طریق فراهم می شد و جوانان یک دلگرمی برای برنامه ی مسکنشان داشتند که این برنامه الان حدود شش سال است که تعطیل شده و جایگزینی هم برای آن تعیین نشده و دولت در این زمینه حرفی برای گفتن ندارد.

 

نظرات

بدون نظر