نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
تیرآهن مناطق زلزله زده به زودی تامین می شود

تیرآهن مناطق زلزله زده به زودی تامین می شود

بعد از درخواست استاندار کرمانشاه و موافقت وزیر صنعت معدن و تجارت برای تامین تیرآهن و میلگرد برای نوسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه، قرار بر این شد که شرکت ذوب آهن با همکاری دیگر شرکت ها نسبت به تامین فوری مایحتاج ستاد بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه اقدام کنند.
خبرگزاری ایسنا: در پی درخواست استاندار کرمانشاه و موافقت وزیر صنعت معدن و تجارت برای تامین تیرآهن و میلگرد برای بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه، مقرر شد که شرکت ذوب آهن با همکاری دیگر شرکت ها نسبت تامین فوری مایحتاج ستاد بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه اقدام کنند.

محمد شریعتمداری در این باره گفت: با ابلاغ این دستور در روزهای گذشته و انعقاد قرارداد، در هفته جاری ۵۰۰۰ تن تیرآهن به کرمانشاه حمل خواهد شد و وزارت صمت آمادگی حمل تا ده هزارتن تیرآهن و میلگرد بصورت هفتگی و پشتیبانی از ستاد بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه را اعلام کرد.

وی افزود: کاستن از تالم مردم زلزله زده کرمانشاه از مسئولی های مهم اجتماعی وزارت صمت است و با توجه به نیاز ستاد بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه بصورت ویژه همکاری لازم برای تامین مصالح ساختمانی تا قبل از شروع فصل سرما صورت خواهد گرفت.

 

نظرات

بدون نظر