نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
راهنمای انتخاب رنگ کابینت در سال 2020

راهنمای انتخاب رنگ کابینت در سال 2020

همانطور که می دانید آشپزخانه یکی از مهم ترین قسمت های هر خانه است که معمولا هر فردی خصوصا بانوان زمان زیادی را در این قسمت از خانه می گذرانند. بنابراین انتخاب رنگ کابینت مناسب برای آشپزخانه یکی از موضوعات مهمی است که توجه به آن می تواند در نشاط و شادابی بانوان و در نتیجه خوشبختی کل خانواده اثرگذار باشد. از سمت و سویی دیگر، امروزه با توجه به اهمیت دکوراسیون داخلی منازل، اغلب بانوان تمایل دارند تا کابینتی را متناسب با طرح و نقشه ی به روز و دلخواه خود طراحی و اجرا نمایند.
بنابراین در این نوشتار از وبلاگ "
نیاز به خرید" قصد داریم تا درخصوص رنگ کابینت سال با شما سخن بگوییم و اطلاعات مفیدی را درخصوص انتخاب رنگ کابینت سال 2020 به شما ارائه نماییم.


پرطرفدارترین رنگ کابینت در سال 2020


همانگونه که از سال 2019 رنگ سفید به عنوان محبوب ترین و به روزترین رنگ کابینت شناخته می شد، در سال 2020 نیز همچنان کابینت سفید  عنوان پرطرفدار ترین را دارد, با این تفاوت که در سال جدید رنگ سفید معمولا با رنگ های دیگری نیز ترکیب شده و در دکوراسیون آشپزخانه ها به کار می رود. البته توجه کنید رنگ های دیگری که به صورت ترکیبی با رنگ سفید در ساخت کابینت استفاده می شوند معمولا با سایر وسایل منزل همچون مبل، پرده یا حتی فرش و اکسسوری ها ست می شوند تا ترکیب زیبایی را در دکوراسیون منازل مدرن ایجاد نمایند.

کابینت سفید رنگ
درخصوص ترکیب رنگ کابینت های گلاس می توانیم رنگ های ترکیبی زیر را به شما معرفی نماییم:
1.    کابینت سفید طلایی براق
2.    کابینت سفید طوسی
3.    کابینت سفید و قهوه ای


1. کابینت سفید طلایی براق


کابینت سفید طلایی براق در سال جدید میلادی یکی از انتخاب های جذاب و پرطرفدار اکثر افراد می باشد. رنگ طلایی در ترکیب با سفید می تواند یک آشپزخانه لاکچری، مدرن و لوکس را برای شما به ارمغان آورد. همچنین این رنگ می تواند در ترکیب با سایر لوازم خانه بسیار مفید و کاربردی باشد.
چنانچه کابینت سفید طلایی براق را انتخاب کرده اید، می توانید از دستگیره ها، یراق آلات و حتی شیرآلات طلایی رنگ در ترکیب با رنگ سفید کابینت ها استفاده کرده و ترکیبی زیبا را برای خود ایجاد نمایید.

رنگ کابینت سفید طلایی


2. کابینت سفید طوسی


طوسی یا همان نقره ای، رنگ دیگری است که به دلیل خنثی بودن در دکوراسیون های مدرن کاربرد زیادی دارد. انتخاب رنگ کابینت سال 2020 نیز در دکوراسیون داخلی منازل از این قاعده مستثنی نبوده و شما می توانید از این رنگ در ترکیب با رنگ سفید در کابینت های آشپزخانه ی خود استفاده نمایید.

رنگ کابینت سفید طوسی


3. کابینت سفید قهوه ای


کابینت سفید قهوه ای یا درواقع کابینت سفید با ترکیب چوب قهوه ای یکی از پرطرفدار ترین ها در سال 2020 می باشد. بافت چوب و رنگ قهوه ای آن می تواند تعادل رنگی زیبایی را در کابینت سفید ایجاد نموده و منظره ی زیبایی را برای خانه ی شما به ارمغان آورد.

کابینت سفید قهوه ای


سایر رنگ های کابینت سال جدید میلادی


چنانچه به هر دلیلی تمایل ندارید تا کابینت جدید خود را از میان طیف رنگ های ترکیب شده با سفید انتخاب نمایید، می توانید از میان رنگ های زیر به دلخواه انتخاب کرده و از آن در آشپزخانه ی خود بهره ببرید:

  •    کابینت رنگ بژ
  •     کابینت نسکافه ای
  •  کابینت طلایی

رنگ های ذکر شده نیز در سال 2020 طرفداران زیادی دارند و از طرفی به دلیل آن که کمی از رنگ سفید تیره تر هستند، دیرتر کثیف شده و می توانند انتخاب خوبی برای منازل و آشپزخانه های امروزی باشند و به خوبی با دکوراسیون منازل جدید همخوانی یابند.

کابینت طوسی رنگ


پارامتر های دخیل در انتخاب رنگ کابینت


در پاسخ به این پرسش که کابینت چه رنگی قشنگتر است که سوال اغلب بانوان است بایستی بگوییم که شما می توانید رنگ کابینت خود را با توجه به پارامتر های مختلف زیر تعیین نمایید:

  •    جنس و نوع کابینت انتخابی ( ممبران، های گلاس و ...) 
  •    نوع و رنگ چیدمان یا دکوراسیون منزل
  •     ابعاد و اندازه آشپزخانه

کابینت رنگ بژ

به طور مثال کابینت ممبران اغلب در رنگ های کرم، سفید و قهوه ای طراحی و اجرا می شود اما کابینت های گلاس معمولا از تنوع رنگی بالاتری برخوردار می باشند و شما می توانید از رنگ های مختلف و یا حتی ترکیب رنگ های بیشتری در این نوع از کابینت ها استفاده نمایید.
همچنین رنگ غالب به کار رفته در دکوراسیون  داخلی شما می تواند طیف رنگی کابینت شما را نیز مشخص نماید. درواقع از آن جایی که اغلب در معماری منازل امروزی، آشپزخانه ها در تلفیق با فضای خارجی ساخته می شوند و اپن های آشپزخانه ها نیز کوچک هستند و یا حتی در خیلی از موارد آشپزخانه ها بدون اوپن ساخته می شوند، بنابراین  رنگ کابینت بایستی براساس رنگ غالب موجود در سایر لوازم و وسایل منزل، همچون مبل یا پرده در نظر گرفته شود.
علاوه بر این، چنانچه با توجه به توضیحات ارائه شده در بالا، هنوز کابینت آشپزخانه خود را انتخاب نکرده اید، می توانید این مهم را براساس ابعاد و اندازه آشپزخانه خود در نظر بگیرید. در حقیقت از آن جایی که رنگ های روشن این ویژگی را دارند که فضا ها را بزرگ تر و دلباز تر نشان دهند، کابینت مناسب آشپزخانه های کوچک بایستی از میان طیف رنگ های روشن انتخاب شود.


مطالب مرتبط

دکوراسیون و طراحی مناسب برای آشپزخانه
معرفی کابینت های مختلف آشپزخانه


نظر شما درباره این مطلب چیست؟ شما چه رنگی را برای کابینت آشپزخانه خود انتخاب کرده اید؟

نظرات

بدون نظر