نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
کاشی مناسب سرویس بهداشتی و حمام

کاشی مناسب سرویس بهداشتی و حمام

کاشی یکی از رایج‌ترین متریال ها است, که امروزه در سرویس های بهداشتی و حمام استفاده می شود.
 همانطور که می دانید دیوارپوش ها و کفپوش ها و
کاشی سرامیک طرح های مختلفی دارند  .انتخاب بین آنها در ایران فقط بر اساس سلیقه خریدار انجام می شود. اما در کشورهای پیشرفته تر بر اساس اصول و استانداردها, رنگ و طرح های دیوارپوش, کفپوش و به طور کلی دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام انتخاب می شود.
 شاید فکر کنید برای داشتن حمام و سرویس بهداشتی زیبا باید وقت و پول زیادی را صرف کنید اما اینطور نیست. با ما همراه باشید تا درباره کاشی حمام و سرویس بهداشتی که یکی از متداولترین دیوارپوش ها و کفپوش ها است بیشتر آشنا شوید و نکاتی را درباره خرید این متریال بدانید.
 کاشی در کیفیت های مختلفی تولید می شود که آبگریزی, مقاومت و ضخامت آن برحسب کاربرد آن متفاوت است.


 انواع کاشی و استفاده آن ها


 به طور کلی کاشی به دو دسته کاشی کف و کاشی دیوار تقسیم می شود. کاشی کف ضخامت و مقاومت بالاتری دارد و جذب آب این نوع کاشی هم پایین است, تا در برابر رفت و آمدها و شستشو های متعدد دوام بیشتری داشته باشد. اما کاشی دیواری چون زیر فشار نیست و کمتر نیز شستشو می‌شود از مقاومت کمتری برخوردار است. باید بدانیم که نباید از کاشی دیواری در کف استفاده کنیم.
kashi kaf

 در انتخاب کاشی سرویس بهداشتی خود دقت کنید


 تغییرات دیوارپوش ها چیزی نیست که به طور معمول در مدت کم اتفاق بیفتد. به همین علت باید در زمان انتخاب کاشی برای سرویس بهداشتی و حمام خود دقت کنیم. یکی از المان های مهم رنگ کاشی است. پیشنهاد می شود که از رنگ سرد و بی روح در سرویس بهداشتی و حمام استفاده نکنیم. کاشی با رنگ خنثی و یا گرم بهتر است استفاده شود.
دومین المان طرح‌های روی کاشی است. بهتر است برای فضاهای کوچک از کاشی های ساده و بدون طرح استفاده کرد, تا باعث گرفتگی محیط نشوند.

 


بخوانید===>کاشی سرامیک را ارزانتر بخرید


 انتخاب ابعاد کاشی نسبت به محیط شما


 برای محیط های بزرگ تر از کاشی ها در ابعاد بزرگ استفاده می شود و همین طور برای محیط های کوچک بهتر است از کاشی با ابعاد کوچک تر استفاده شود تا بتوان هارمونی بیشتری را در فضا احساس کرد.
 شایان ذکر است که برای نصب کاشی های بزرگ نیاز به نصاب حرفه‌ای و باتجربه است. تا نصب و زیرسازی به صورت کامل و بی نقص انجام شود. سایت نیاز به خرید  می تواند  متصل کننده شما به نصابان حرفه‌ای کاشی باشد. فقط کافیست است درخواست خود را در سایت نیاز به خرید ثبت کنید و منتظر تماس نصابان حرفه‌ای باشید و کمتر از چند ساعت لیست قیمت از نصابان را دریافت کنید.

 

 معیارهایی که هنگام خرید کاشی سرویس بهداشتی باید به آنها توجه کنید


 کاشی تنوع بسیار بالایی دارد. رنگ های متفاوت و طرح های برجسته, کاشی های مات و نیمه مات تفاوت‌های ظاهری کاشی ها تشکیل می دهند  و مقدار سایش, دعوام, ضخامت و نفوذ پذیری آب که معیار های فیزیکی کاشی هستند.
 نسبت به مکانی که می خواهیم با کاشی پوشش دهیم باید بین کاشی ها بهترین انتخاب را داشته باشیم. همچنین هنگام خرید از استاندارد بودن کیفیت محصول و سطح زیرین کاشی باید اطمینان حاصل کرد, تا در زمان اجرا به مشکل بر نخوریم و بهترین نتیجه را داشته باشیم.

kashi.servic.behdashti

کاشی سرویس بهداشتی, نصب اصولی, دوام بیشتر


 شاید تیتر بالا شعار گونه باشد اما واقعیت است . کاشی را به عنوان زیبایی و عایق مناسب در حمام و سرویس بهداشتی استفاده می کنیم. پس نیاز داریم به یک نصاب حرفه ای که به بهترین حالت ممکن کاشی‌ها را نصب کند, تا هم از عایق بودن کار و هم از تمیزی کار خیالمان راحت باشد. درزگیری مناسب و حرفه‌ای یکی از نکات مهم است که فقط توسط نصابان حرفه‌ای و کاربلد انجام می شود.
شاید بعد از خواندن این مطلب نگران پیدا کردن نصاب حرفه‌ای و کاشی استاندارد باشید اما ما به شما یک روش عالی پیشنهاد می کنیم. کافیست وارد سایت نیاز به خرید شوید و درخواست خود را در این سایت ثبت کنید, تا بعد از مدتی نصابان و تامین کنندگان محصول درخواستی شما, با شما تماس بگیرند. لیست قیمت خود را در اختیار شما قرار دهند.

 

رنگ های پیشنهادی برای کاشی سرویس بهداشتی

 سفید یخی و کرم در حمام و سرویس بهداشتی


 این رنگ سرویس ها را بزرگتر و دلباز تر نشان می دهد. غالب بودن رنگ سفید در سرویس بهداشتی از نظر بهداشتی بهتر است . رنگ سفید منعکس کننده عالی نور خورشید است که باعث دل بازی فضای شما می شود. از طرفی شما به راحتی هر رنگی را با سفید و کرم می توانید ست کنید.

 

kashi.sefid

kashi .servic
 

انرژی مثبت و آرامش همراه با رنگ آبی


 اگر دنبال آرامش هستید آبی ملایم می تواند آرامش زیادی را برای شما به ارمغان بیاورد. هرچه رنگ آبی ملایم تر باشد, فضای شما لطیف تر خواهد شد. اگر تمامی محیط خود را آبی کنید می تواند خسته کننده باشد. اگر کاشی آبی و سفید را برای سرویس بهداشتی و حمام خانه تان استفاده کنید به دکوراسیون داخلی زیبایی خواهید رسید.

kashi.abi
 

 سبز رنگ برگشت به طبیعت


 رنگ سبز پیامی از طرف طبیعت دارد و باعث شادابی می شود و یادآور زندگی پر انرژی است. برای سرویس بهداشتی و حمام خود از سبزهای پررنگ و ر کمرنگ در کنار هم استفاده کنید تا فضای سرویس بهداشتی و حمام خود را متفاوت کنید.

kashi.sabz

 طوسی و خاکستری متحول کننده فضاهای کوچک


 کاشی طوسی و خاکستری کمرنگ اگر به درستی و در کنار مشکی و سفید به کار گرفته شود باعث فضاهای کوچک و بزرگ تر می شود همچنین باعث شکیل و خاص بودن سرویس بهداشتی و حمام شما می شود. 

kashi.khakestari
 

نظرات

بدون نظر