نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
ایمن سازی معابر و ساماندهی کارگاه های ساختمانی

ایمن سازی معابر و ساماندهی کارگاه های ساختمانی

مدیرکل معماری و ساختمان شهر تهران مهدی صالحی با  توجه به آمادگی شهرداری برای طرح استقبال از مهرگفت: با نزدیک شدن به  ایام بازگشایی مدارس، برای ایجاد محیطی امن برای دانش اموزان و دانشجویان ، با هماهنگی مناطق و نواحی تابعه درصدد بهبود وضعیت حصارکارگاهی ، رفع اشغال معابر و لفاف ساختمان های در حال ساخت هستیم و در این راستا اقدامات مناسبی بعمل آمده است.
صالحی ادامه داد : با توجه به ریسکی  بودن پروژه های در حال ساخت در زمینه محیط کارگاهی ، اشغال معابر و عدم زیبایی آن ها به خصوص در معابر و شریان های اصلی، با هماهنگی کامل شهرداران نواحی و معاونین شهرسازی مناطق جهت شناسایی موانع موجود با برگزاری جلسات متعدد اقدامات و  تمهیدات لازم اندیشیده شده است .
 صالحی تأکیدکرد: براین اساس دستورالعملی به کلیه مناطق ابلاغ شده است که از جمله موارد مهم آن، اولویت املاک واقع در گذرهای اصلی و معابر با عرض بیش از 15 متر است و مالکان آن ها مکلف به اصلاح و باز پیرایی حصارکارگاهی شدند.
وی افزود : مالکان املاک واقع در شمال معبر مکلفند پس از اجرای سقف طبقه اول کلیه مصالح ساختمانی خود را به داخل برده و نسبت به رفع سد معبر مصالح اقدام کنند. این موضوع برای املاک واقع در جنوب معبر ، پس از اجرای سقف آخر خواهد بود .
  مدیر کل معماری و ساختمان افزود: همچنین به منظور اجرای هر چه بهتر مولفه های طرح استقبال ازمهر، جلساتی با شرکت شهربان و حریم بان برگزار شده است و  هماهنگی های لازم جهت بازدید مستمر نیروهای شرکت مذکور از املاک در حال ساخت بعمل آمده است؛ که براین اساس گزارش جمع آوری شده به طور مستمر با مقایسه تصاویر قبل و بعد از اصلاح، به این اداره کل ارائه خواهد شد.

 

نظرات

بدون نظر