نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
آشنایی با کاشی های بین کابینتی و قیمت آن ها

آشنایی با کاشی های بین کابینتی و قیمت آن ها

در گذشته کاشی هایی که برای آشپزخانه استفاده می شد همان کاشی های قدیمی و یا کاشی هایی بود که در مکان های دیگر به کار می رفت. امروزه اما با به روز شدن خانه ها و دکوراسیون های مدرن و ساخته شدن کابینت های زیبا  نیاز به تولید کاشی های زیبا و کوچکتر به نام کاشی های پشت کابینتی است. از آن جاییکه دکوراسیون آشپزخانه بخش مهمی از دکوراسیون و طراحی اداخلی  محسوب می شود, می توان با استفاده از کاشی های بین کابینتی به بهترین نحو آشپزخانه ها را دکور کرد.
با ما در این مقاله از
سایت نیاز به خرید همراه باشید تا شما را با انواع کاشی های بین  کابینتی و تزیینی و قیمت آن ها آشنا کنیم.

 

کاشی بین کابینتی چیست؟
با استفاده از طرح های مختلف کاشی های بین کابینتی می توان به آسانی دکوراسیون آشپزخانه را تغییر داد. اما این کاشی های بین کابینتی چه هستند؟
کاشی بین کابینتی محصولی است که به دیوار پشت سینک، کانتر و اجاق گاز می چسبانند. جنس کاشی های بین کابینتی از جنس همان کاشی و سرامیک های معمولی می باشد اما چیزی که باعث می شوند این مدل کاشی ها در راس انتخاب قرار گیرند جنبه تزیینی بودن آن است چون برای دکوراسیون آشپزخانه کاشی های تزیینی یا همان کاشی بین کابینتی نقش مهمی دارند.
از آنجایی که آشپزخانه مکانی است که پخت و پز و اکثر کارهای خانه داری در آن انجام می شود احتمال آلودگی ها و لکه های چربی روی کاشی بسیار زیاد است. در نتیجه پوشش روی این کاشی ها باید از بهترین متریال بهداشتی تولید شده باشد تا عایق مناسبی در برابر رطوبت باشد و مقاومت بالایی داشته باشد. همچنین بتوان لکه ها و آلودگی ها را به راحتی از سطح آن تمیز کرد.

خواندن مطلب مربوط به شناخت کاشی سرامیک ها را هم توصیه می کنیم

 

کاشی بین کابینتی
 
انتخاب از طرح ها و مدل های کاشی بین کابینتی
انتخاب و خرید کاشی های بین کابینتی به موارد زیادی بستگی دارد اما مهمترین این موارد همخوانی رنگ و مدل با رنگ کابینت ها, سایز و اندازه آشپزخانه و کابینت ها و سلیقه سازنده می باشد.
انتخاب یک رنگ مناسب برای کاشی های پشت کابینتی باعث انعکاس نور از این کاشی ها و در نتیجه بزرگ تر نشان دادن آشپزخانه می شود.
می توان با استفاده از رنگ ها و طرح های ترکیبی یک دکوراسیون زیبا ایجاد کرد. کاشی های تزیینی طیف رنگی مختلفی دارند از رنگ های ملایم تا رنگ های شاد و تند را می توان در کنار هم به کار برد.
کاشی های بین کابینتی انواع مختلفی هم دارند.از بین این موارد می توان کاشی های بین کابینتی سه بعدی, شیشه ای,فلزی و طرح چوب را نام برد که هریک رامی توان با توجه سلیقه وهزینه مورد نیاز به کار برد.

کاشی سه بعدی   تایل چوبی

کاشی بین کابینتی فلزی

 

قیمت کاشی بین کابینتی و هزینه مورد نیاز
به کار بردن هر متریالی لازمه صرف هزینه است. اکثر سازندگان ترجیح میدهند سازه ی در حال ساخت خود را با هزینه مناسبی به اتمام برسانند و هزینه های اضافی را حذف کنند.
خوشبختانه کاشی های بین کابینتی قیمت بسیار بالایی ندارند  و میتوان برخی از مدل های کاشی بین کابینتی را با خیال راحت بدون فکر کردن به قیمت آن ها به کار برد.
ضمن اینکه ما در
سایت نیاز به خرید به شما کمک می کنیم تا از چند تولیدکننده قیمت بگیرید و بهترین قیمت و کیفیت را از بین آن ها انتخاب کنید.فقط کافیست درخواست خود را رایگان ثبت کنید.
با بررسی های انجام شده میانگین قیمتی کاشی های بین کابینتی حدودا 40 هزار تومان است.البته قیمت ها کاملا بستگی به سایز و کیفیت کاشی ها دارد.

 

استفاده از استیکر به جای کاشی بین کابینتی
یک راه ارزان تر و راحت تر برای تغییر در دکوراسیون آشپزخانه استیکرهای کاشی می باشد . این محصول برای کسانی مناسب است که قبلا کاشی های بین کابینتی را داشته اند و حالا می خواهند با قیمتی به صرفه تغییراتی ایجاد کنند.این استیکرها در همان ابعاد کاشی تولید می شوند و میانگین قیمت آن ها 1000 تومان است. این استیکرها به صورت برگی فروخته می شوند و در برابر رطوبت و مواد شوینده هم مقاوم هستند.

استیکر کاشی  استیکر کاشی بین کابینتی

 

 

نظرات

بدون نظر