نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
آشنایی با جام بالکن(پنجره بالکنی) و سیستم گیوتینی و مزایای آن

آشنایی با جام بالکن(پنجره بالکنی) و سیستم گیوتینی و مزایای آن


امروزه با ساختن ساختمان های بلند, برج ها و آسمان خراش ها و سازه هایی که بالکن, روف گاردن و یا پنت هاوس دارند لازم است تا سیستم هایی به کار برده شود که هم بر زیبایی ساختمان ها بیافزاید و هم دید و منظره ی یکدستی را داشته باشد. جام بالکن و شیشه متحرک گیوتینی مواردی هستند که در این مطلب می خواهیم آن ها را بررسی کرده و مزایای آن ها را بیان کنیم.


جام بالکن چیست و ساختار آن به چه شکل است؟


جام بالکن یا پنجره بالکنی یک سیستم پوششی زیبای شیشه ای برای بالکن می باشد. با داشتن جام بالکن شما می توانید در تمامی فصول سال منظره ی یکدست شیشه ای را به هر اندازه که می خواهید بدون مانع مشاهده کنید.
سیستم شیشه های ریلی تاشو در هر زمان امکان استفاده از هوای آزاد را برای شما فراهم می کند. در زمان بسته شدن شیشه های متحرک ورود پرندگان و گرد و غبار و حشرات موذی و حتی نزولات جوی به فضای داخلی مسدود می شود.
ساختار سیستم جام بالکن متشکل از دو پروفیل آلومینیوم افقی نصب شده بر روی ساختارهای کف و سقف و دو پروفیل عمودی در دو طرف بالکن است.
وزن شیشه ها در هر متر مربع 23کیلوگرم می باشد که دارای 8 بلبرینگ با قطر 32 میلیمتر هستند.
در پانل های لولایی حرکت به راحتی در جهت هر زاویه ای انجام می گیرد. سیستم جام بالکن در انواع فرم های بالکن مثل: ساده, یو, ال و کمانی قابل اجرا می باشد.
حداکثر ارتفاعی که برای این سیستم به کار می رود2700 میلیمتر و حداکثر عرض پانل 620 میلیمتر می باشد. شیشه هایی که در این پانل ها به کار می رود شیشه های تک جداره 10 و 8 میلیمتری سکوریت است.

جام بالکن

 

جام بالکن چه مزایایی دارد؟


این شیشه های تاشو یک عایق برای صوت و حرارت و انرژی محسوب می شود. همچنین جام بالکن از عبور گرد و غبار و بارش ها جلوگیری می کند و استحکام بالایی (هم پروفیل و هم شیشه) در برابر عوامل خارجی دارد.
شستشو و نظافت جام بالکن بسیار ساده است و شیشه ها از دو طرف قابل تمیز کردن هستند.
از دیگر مزایای جام بالکن می توان به امنیت بالا , عدم قابلیت باز شدن از سطح بیرونی, مدرن بودن, کاربرد آسان و استفاده بهینه از فضا اشاره کرد.

 

پیشنهاد میکنیم مقاله نقش پنجره در معماری و نمای ساختمان را هم بخوانید

پنجره متحرک پانوراما یا سیستم گیوتینی


سیستم شیشه متحرک گیوتینی با طراحی زیبا و منحصر بفرد قابلیت استفاده در بالکن ها,رستوران ها , استخرها و اماکن تفریحی و تجاری این امکان را به شما می دهد تا در تمامی فصول سال از فضای محیط به صورت مطلوب و بهینه استفاده کنید و محیط خود را در برابر شرایط مختلف اب و هوایی, ورود گرد و غبار, ورود حشرات و ... ایمن نمایید.
طراحی فوق العاده این سیستم به صورت کششی به بالا و پایین و با استفاده از ریموت کنترل بوده, دارای قابلیت جانمایی شیشه های متحرک در بالا یا پایین سازه می باشد.
سیستم شیشه متحرک گیوتینی با انعطاف پذیری بالا قابل اجرا در انواع سازه ها و سطوح مختلف می باشد.
این سیستم را در حداکثر ارتفاع 3000 میلیمتر و حداکثر پانل عرض 3000 میلیمتر با استفاده از شیشه تک جداره 8 و 10 میلیمتر سکوریت و یا شیشه دو جداره 20 میلی متری(2عدد شیشه 4 و اسپیسر 12 میلیمتری) می سازند.

گیوتینی

 

شیشه متحرک گیوتینی چه مزایایی دارد؟


از اتلاف انرژی جلوگیری می کند و یک عایق خوب صوتی محسوب می شود و از عبور حشرات و الودگی ها و گرد و غبار جلوگیری می کند. با به کار بردن سیستم گیوتینی از فضای بالکن ها استفاده بهینه می شود و می توان از اب و هوای مطبوع و چشم انداز زیبا در تمامی فصول سال بهره برد. از دیگر مزایای شیشه متحرک گیوتینی عدم قابلیت باز شدن از سطح بیرونی و امنیت بالا می باشد.
در پایان این مطلب اگر می خواهید برای ساختمان های خود این سیستم را به کار بگیرید
سایت نیاز به خرید به شما کمک می کند تا با قیمتی رقابتی این محصول را تامین کنید.

 

نظرات

بدون نظر