نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
بهترین طراحان داخلی ایران و جهان

بهترین طراحان داخلی ایران و جهان

طراحی و دکوراسیون داخلی علاوه بر اینکه یک تخصص و رشته می باشد, نشان دهنده ذوق, هنر و سلیقه طراحان داخلی است. طراحان داخلی سعی دارند تا نواقص یک خانه و محیط را با تخصص و سلیقه خود از دیدها پنهان کنند, یا برای چیدمان خانه های کوچک کمک شایانی می کنند تا از فضا بهترین استفاده را ببرند.
با ما همراه باشید تا شما را با بهترین و مشهورترین طراحان داخلی جهان و ایران آشنا کنیم و نمونه هایی از کارهای آن ها را به نمایش بگذاریم.

5 تا از بهترین طراحان و دکوراتورهای داخلی جهان


1-ویکتوریا هاگان (VICTORIA HAGAN)

ویکتوریا هاگان
ویکتوریا هاگان یک طراح داخلی آمریکایی است که توسط مجله معماری دیژ نیویورک جزء 100 نفر اول مشهورترین طراحان داخلی انتخاب شده است.
از مشخصه های کاری ویکتوریا هاگان که او را در لیست بهترین طراحان داخلی قرار داده یکپارچه سازی هوشمند معماری و طراحی داخلی می باشد. عناصری که وی در طراحی خود به کار می برد: متریال های بازیافت شده, رنگ های پیچیده و سایه های قوی می باشد.

نمونه کار ویکتوریا

نمونه طراحی ویکتوریا

 

2-ریچارد مایر(RICHARD MEIER)

ریچار مایر
مایر برنده جایزه پریتزکر و مدال طلای AIA شده است. عنصر برجسته طراحی های ریچارد مایر رنگ سفید می باشد که تقریبا در تمامی طراحی های وی قابل مشاهده است. عقیده این طراح داخلی آمریکایی این است که استفاده از رنگ سفید نور و شفافیت فضا را افزایش می دهد, در نتیجه فضا بزرگتر نشان داده می شود.
از نمونه کارهای شناخته شده وی طراحی موزه هنر معاصر بارسلونا و موزه رادیو و تلویزیون بورلی هیلز می باشد.

نمونه ریچارد مایر  نمونه کار ریچارد

3-فیلیپ استارک  (philippe starck )

فیلیپ استارک
فیلیپ استارک یکی تز طراحان داخلی فرانسوی است که در ابتدای کار خود برای طراحی داخلی, معماری داخلی از جمله مبلمان شناخته شده است.
استارک از سال 1999 به وسیله همکاری با توسعه دهندگان بین المللی yoo پروژه های مسکونی و هتل های قابل توجهی در کل آسیا,استرالیا,آفریقا,اروپا و آمریکای شمالی و جنوبی و خاورمیانه طراحی کرده است.

نمونه کار فیلیپ

نمونه طراحی فیلیپ

نمونه طراحی دوم فیلیپ

 

درباره سبک های دکوراسیون داخلی بخوانید


4-امیلی سامرز ( EMILY SUMMERS)

امیلی سامرز
کارهای امیلی سامرز همگی مجلل مجلل و در عین حال محدود هستند . سبک کاری امیلی سامرز روح و روان انسان را تحت تاثیر قرار می دهد و معمولا از عناصری مثل فرش های پشمی و گچ کاری های ونیزی و چوب های ساده استفاده می کند.
این طراح داخلی آمریکایی کار طراحی خود را از سال 1979 با همکاری معماران و هنرمندان آغاز کرد.

نمونه طراحی امیلی


5-پیتر مارینو(Peter Marino)

پیتر مارینو
پیتر مارینو در واقع یک معمار آمریکایی است که در طراحی و دکوراسیون داخلی هم سررشته دارد.
طراحی های مارینو الهام گرفته از سخن" می خواهم توهم و واقعیت را در کنار یکدیگر ماندگار کنم" رنزو مونگیاردینو می باشد. مارینو به یکپارچه سازی فضای داخلی و معماری اعتقاد دارد و موضوعات زیبایی شناختی را اصول کاری خود می داند.

نمونه پیتر مارینو


بهترین و معروفترین طراحان داخلی ایران


در ایران به دنبال اسم شخص خاصی نباشید بهتر است با بررسی رزومه ها و نمونه کارهای شرکتی اعتبار و خوب بودن ان شرکت را در طراحی و دکوراسیون داخلی بسنجیم.
اگر بخواهیم برخی از شرکت های معتبر و منتخب را معرفی کنیم می توانیم رنا دیزاین برنده جایزه طراحی در ساختمان های اداری,  استودیو معماری کات و دفتر معماری پیشان در ساختمان های مسکونی و گروه معماران مدام را برای طراحی باغ موزه گیاهان دارویی را نام ببریم.

در پایان ما در سایت نیاز به خرید می توانیم شمارا در یافتن یک طراح داخلی کاربلد با قیمت منصفانه کمک کنیم.

 


نوشته شده توسط تیم محتوا نویسی سایت "نیاز به خرید"
هرگونه کپی برداری از کل  یا بخشی از این مطلب غیرمجاز می باشد  و از طرف سایت نیاز به خرید پیگرد قانونی دارد.

 

 

 

نظرات

بدون نظر