نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
برخی از برج های لوکس و مجلل  تهران

برخی از برج های لوکس و مجلل تهران


1)برج چناران
این برج مجلل و اشرافی در منطقه الهیه تهران قرار دارد.برج چناران در 13 طبقه و 26واحد بسیار لوکس ساخته شده است. زمین این برج بالغ بر 8000متر مربع است.هر واحد این برج بین 340 مترمربع تا 640 مترمربع است، به گفته سازندگان این برج لوکس برای هر متر مربع این ساختمان 7 تا 9 ملیون تومان است. از ویژگی های اشرافی این برج میتوان روکش های طلا این شیرآلات،لابی بسیار مجلل، اینترنت پر سرعت(1 گیگا بایت بر ثانیه) و پیست دوچرخه سواری نام برد.
مهندس فرزاد دلیری طراح این برج است.
 برج چناران

لابی برج چناران

استخر برج چناران
 
 

2)روما رزیدنس
 یکی دیگر از برج های مجلل تهران روما رزیدنس است که در کامرانیه تهران قرار دارد.لابی 1000متری این برج بسیار زیبا طراحی شده که به کاخ ورسای شباهت دارد.برای ساخت هر مترمربع این برج 10میلیون به بالا هزینه شده است،زمین این برج 7000متر مربع است و در کامرانیه شمالی واقع شده است. روما رزیدنس 65 واحد مسکونی دارد و واحد ها به طوری طراحی شده اند که تمامی واحد ها چشم انداز زیبایی از شهر دارند.امکانات روما رزیدنس شامل سالن بیلیارد ، استخر،جکوزی،کنترل هایabb ، سیستم های اعلان حریق ، محل استراحت برای مهمانان،دوربین های هوشمند و سیستم گرمایش و سرمایش و روشنایی به صورت هوشمند از طریق موبایل های ساکنان کنترل می شوند.

 

 
 3)آلتون کورت
برج مجلل آلتون کورت در فرمانیه احداث شده است که داری 24 طبقه و 60 واحد است؛ هر واحد این برج مجلل 200تا 600 متر مربع است.دو پنت هاوس بسیار زیبا در بالای این برج قرار دارند یکی جنوبی و دیگری شمالی که 500 متر مربع مساحت دارند.از امکانات لوکس این برج زیبا می توان به واحد های هوشمند، آشپزخانه فرانسوی، جارو برقی مرکزی، شستشوی مرکزی، رستوران، استخر 500 متری، سالن ورزشی، 10000متر مشاعات و 100 مترلابی می توان اشاره کرد.

برج التوم

محوطه برج التوم

 لابی التوم
از ویژگی هایش  این است که  ویوبام تهران را داراست.
این برج لوکس توسط مهندس منصور وکیلی طراحی و دیزاین شده است.

 
4)برج پارامیس
این برج درفرشته ساخته شده است؛دارای 13 طبقه است. هر واحد برج پارمیس 450 مترمربع مساحت دارد و دیوار های 4 متری واحد ها زیبایی خاصی دارد،همچنین لابی 150 متری این برج که دارای دیوارهای 6 متری بسیار لوکس است و بسیار زیبا دیزاین شده است.این برج دارای  سالن ورزشی ،هزار متر مشاعات و .... است.
 برج پارامیس

استخر برج پارامیس

لابی برج پارامیس
 
 
5)مجتمع نارسیس
برج نارسیس در الهیه تهران قرار دارد, این مجتمع داری 9 طبقه و 30 واحد مسکونی 300 تا 350مترمربعی است.مجتمع نارسیس داری امکانات فروانی است که استخر 100متری، لابی 600متری، سالن ورزش 1000 متری و مشاعات 1900 متری که فضای سبز زیبایی در آن ایجاد شده تنها قسمتی ازامکانات نارسیس است.

برج نارسیس

روف گاردن نارسیس

استخر نارسیس
 
 
 
6)برج رولکس

برج رولکس عنوان مجلل ترین و گران ترین برج را به خود اختصاص می دهد؛این برج 16طبقه و52 واحد 180،155،130تا 300 متری دارد. ویژگی های منحصر به فرد این برج 700متر استخر، 600متر مربع لابی و دیوار هایی با 7 متر،صدها متر سالن ورزشی ومشاعات  است شایعاتی در این باره که صاحبان واحد های این ساختمان افراد مشهور مانند علی دایی هستند وجود دارد.
یکی ازواحد های مجلل این ساختمان امکانات منحصر به فردی مانند شیرآلات آب طلا،آسانسور شخصی و حمل کننده خودرو به واحد و همچنین استخری شخصی در خود واحد را داراست.

نمای برج رولکس

روف گاردن رولکس

فضای داخل برج رولکس

 

 

 
 

 

نظرات

بدون نظر