نیاز به خرید
نیاز به خرید
خرید و فروش مصالح به سبکی نوین
درب های ضدسرقت از تولید تا فروش +لیست قیمت

درب های ضدسرقت از تولید تا فروش +لیست قیمت

 

 

امروزه ساختمان ساز ها ترجیح می دهند برای امنیت بیشتر و جلوگیری از سرقت از درب های ضدسرقت برای ورودی واحد ها استفاده کنند. چیزی که اهمیت دارد کیفیت درب های ضدسرقت و قیمت آ ن ها می باشد.

در ادامه این مطلب از سایت نیاز به خرید می خواهیم انواع درب های ضدسرقت اعم از درب ضد سرقت ایرانی, درب ضد سرقت چینی و درب ضد سرقت ترک  مورد را بررسی قرار دهیم و لیست قیمت درب های ضدسرقت را به صورت حدودی در سایت قرار دهیم.

اگر نیاز به درب ضدسرقت دارید این مطلب را دنبال کنید.

 

انواع درب ضد سرقت

در حال حاضر هم نمونه های خارجی درب ضدسرقت در بازار وجود دارد و هم نمونه های ایرانی موجودند و می توان گفت از لحاظ کیفیت این دو در حال رقابت هستند. حتی برخی از درب های ضد سرقت ایرانی از نمونه خارجی مشابه کیفیت بالاتری هم دارند. درب های ضدسرقت از تنوع بالایی برخوردارند و این موضوع حق انتخاب را برای خریداران درب ضد سرقت بسیار آسان کرده است.

درب ضد سرقت ایرانی: این درب ها مجموعا در داخل تولید و مونتاژبندی می شوند. تمامی اجزای درب های ضد سرقت ایرانی مثل: لولاها,زبانه, قفل, لایه های چوبی, روکش ها و رنگ های موردنیاز, فولادهای به کار رفته و ... تولید و طراحی داخل می باشد و می تواند  سطح کیفی متفاوتی داشته باشد.

درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت چینی: معمولا این مدل درب ضد سرقت از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست و فقط رنج قیمتی آن ها پایین تر از مدل ایرانی و ترک می باشد. از نظر شکل ظاهری فاصله بین سطح درب و لبه‌ی چهارچوب در درب‌های چینی بسیار کم است.

لولای درب‌های چینی از هر دو جهت مخفی است و غیرقابل رویت است. اکثر درب‌های چینی دارای  لولای 90 درجه بازشو می باشند.

رویه درب ضد سرقت چینی معمولا فلزی است که با رنگ کوره‌ای طرح چوب، رنگ شده‌اند. البته برخی از آن‌ها دارای رویه فلزی با روکش pvc هستند.

ابعاد چهارچوب درب‌های چینی حداکثر 105 در 210 سانتی متر بوده و عرض مفید آن ها بین 90 تا 92 سانتی متر است.

ضخامت ورق به کار رفته در درب‌های چینی معمولا کمتر از یک میلیمتر و در بیشترین حالت حدود  0/8 میلی متر است.

درب ضدسرقت چینی

 

درب ضد سرقت ترک: غالبا درب های ضد سرقت ترک از کیفیت مناسب و قابل قبولی برخوردار هستند و مشخص است که قیمت آن ها هم نسبت به انواع درب های ضد سرقت دیگر بالاتر است. از نظر شکل ظاهری، فاصله بین سطح در ضد سرقت و لبه‌ی چهارچوب در درب‌ ضد سرقت ترک قابل توجه و مشهود است.
لولای در ضد ترک، از داخل کاملا قابل مشاهده است و نیز قابلیت باز شدن 180 درجه را دارا می باشد.
رویه به کار رفته در درب‌ ضد سرقت ترکیه‌ای معمولا MDF با روکش طبیعی چوب یا MDF با روکش pvc می‌باشد.
ابعاد چهارچوب درب‌ ضد سرقت ترک معمولا 115 در 215 سانتی متر و عرض مفید این درب ها 1 متر است. عرض مفید به عرض قابل استفاده برا عبور و مرور و انتقال وسایل گفته می شود.
ضخامت ورق درب‌ ضدسرقت ترک  بین 0/9 تا 1/4 میلی متر (معمولا 1 میلی متر) است.

درب ضدسرقت ترک

برای خرید درب ضد سرقت با توجه به بودجه مورد نظر و کیفیتی که انتظارش را دارید می توانید درخواست خود را در سایت نیاز به خرید ثبت کنید تا لیست قیمت انواع درب ضدسرقت را از فروشندگان و تولید کنندگان مربوطه دریافت کنید.

 

لیست قیمت انواع درب ضد سرقت

برای خرید درب ضد سرقت در تعداد بالا بهتر است سراغ تولیدی ها و یا وارد کننده های مستقیم این کالا بروید تا بتوانید با قیمتی پایین تر و بی واسطه کالای مورد نیاز خود را تهیه کنید.

لیست قیمتی که در ادامه قرار می دهیم قیمت حدودی درب های ضدسرقت در انواع مختلف می باشد که با توجه به لیست قیمت هایی است که تولید کنندگان و فروشندگان درب ضدسرقت به خریداران این محصول ارائه کردند.

قیمت درب ضد سرقت ایرانی: محدوده قیمتی درب های ایرانی از حداقل 500هزار تومان تا 5 میلیون تومان متغیر است.

قیمت درب ضد سرقت ترک: حداقل رنج قیمتی درب ضد سرقت ترک 750 هزار تومان و حداکثر 12 میلیون تومان می باشد.

قیمت درب ضد سرقت چینی: درب های چینی در کمترین قیمت حدودا 400 هزار تومان ارائه می شوند و گران ترین آن ها حدودا 5 میلیون می باشد.

قیمت های گفته شده همه حدودی هستند و با توجه با قیمت ارز متغیر هستند.