نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
دکوراسیون و طراحی مناسب برای آشپزخانه

دکوراسیون و طراحی مناسب برای آشپزخانه

آشپزخانه مرکز خانه است، بنابراین بازی با رنگهای مختلف و بافتهای تاثیرگذار، بصری و گرمای زندگی بیشتر را به فضا می دهد.
مخلوط کردن فلزات یک راه عالی برای افزودن علاقه بصری در یک آشپزخانه است.هنگامی که شما فلزات مانند برنز و برنج را مخلوط می کنید اصالت و زیبایی بیشتری ایجاد می شود.
آشپز خانه های مدرن در کنار زیبایی وآنتیک بودن باید درسترسی آسان برای تمام اعضای خانواده داشته باشند.

 

چگونه با دکوراسیون مناسب آشپزخانه را پر انرژی تر کنیم؟

همچنین فضای آشپزخانه باید محیطی را ایجاد کند تا خانواده در کنار هم جمع شوند و بتوانند با هم رابطه صمیمی تری ایجاد کنند. یکی از طراحی هایی که در آشپزخانه کارآمد است طراحی کابینت جزیره می باشد که خود یک حس آرامش و کنار هم قرار گرفتن خانواده را همراه دارد.قرار دادن میز غذاخوری و یا صندلی در مرکز آشپزخانه در قسمت جزیره، انرژی هرچه بیشتر و حس خوب در آشپزخانه را به وجود می آورد.
توجه داشته باشید که وجود صندلی در بهترین قسمت آشپزخانه بسیار مهم است چرا که خانواده در این محیط بیشتر دور هم جمع می شوند.

 

رنگ بندی مناسب برای طراحی آشپزخانه


انتخاب کفپوش آشپزخانه از اهمیت بالایی برخوردار است. توجه داشته باشید که در انتخاب خود حتما از طبیعت الهام بگیرید. از رنگهای جسورانه استفاده کنید.
رنگ های تند در کنار رنگ های ملایم ترکیب عالی را تشکیل می دهند. سفید در کنا سیاه، آبی آسمانی در کنار سرمه ای ,
شما می توانید با توجه به سلیقه خود و با استفاده از روانشناسی رنگ ها انتخاب خود را انجام دهید.
خیلی بهتر است در آشپزخانه شما پنجره ایی وجود داشته باشد که نور طبیعی آفتاب در محیط پخش شود، این خود نشانه جریان زندگی و ترکیب طراحی مدرن با طبیعت است. نور در آشپزخانه، که مرکز خانه محسوب می شود از اهمیت بالایی برخوردار است.
 
در طراحی کابینت ها توجه داشته باشید که همه قفسه ها در داشته باشند و لوازم محبوب آشپزخانه به صورت قالب در جای خود قرار گیرند.
بهتر است در انتخاب رنگ و طرح کابینت ها دقت کنید و از رنگ های ساده و ملایم استفاده کنیم. رنگهایی که تداعی کننده آرامش در طبیعت هستند.

اگر رنگ کابینت ها را روشن انتخاب می کنید بهتر است از رنگ های تیره  تر برای کاشی های آشپزخانه استفاده کنید. اصلا از رنگها و طرح های متنوع هراس نداشته باشید و جسورانه رنگ ها را انتخاب کنید.


در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن الهام از طبیعت از الویت بالایی برخوردار است.
استفاده از چوب و رنگ چوب در طراحی دکوراسیون آشپزخانه به مدرنیته بودن آن کمک می کند و ویژگی های خاص را به همراه دارد.

در فضای آشپزخانه خوب است که قسمتی از کابینت ها را به طبقه ها و دکور اختصاص دهیم که در آن ظروف و کتاب قرار گیرد این کار فضای آشپزخانه را گرم تر و دلنشین تر می کند.

نظرات

بدون نظر