نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
دستگاه های برش سنگ صد صنعت جهانی شدند

دستگاه های برش سنگ صد صنعت جهانی شدند

سنگ ساختمانی یکی از پرکاربردترین و پر مصرف ترین کالا در ساختمان سازی است. برای تولید سنگ های ساختمانی نیاز به کارخانجات سنگ بری و تراش سنگ در ابعاد و شکل های مختلف است.

شرکت صد صنعت در تولید دستگاههای سنگبری فعالیت دارد که به تازگی جهانی شده است.مدیریت این شرکت را آرش دادگر دوست بر عهده دارد..
 
با وجود مشکلات فراوانی که در بخش تولید و صادرات محصولات ایرانی وجود دارد دادگر دوست همچنان با مشتریان خارجی (روسی) قرارداد می بندد و تاکید دارد که از صفر تا صد همه مراحل طراحی و ساخت  آن ایرانی است.
ایشان در حضور خود در نمایشگاه صنعت ساختمان که در تاریخ پانزدهم تا نوزدهم مرداد برگزار شد مصاحبه ای کردند که متن مصاحبه ایشان از این قرار است:


بیوگرافی و معرفی شرکت


آرش دادگر دوست مدیرعامل شرکت صد صنعت هستم . این شرکت از سال 1380 تاسیس شده و موفق به اخذ انواع گواهینامه ها و استانداردهای ایرانی و اروپا شده است.
این شرکت اولین و بزرگترین تولید کننده دستگاه های برش سنگ، اره نواری فولادبر و سرامیک  در ایران است..
دو نوع دستگاه  سنگ بری ساخته و تولید می شوند که  ساده و یونیورسال هستند و محور این دستگاهها افقی بوده و و تیغه آنها در دو حالت افقی و قائم حرکت می کند.

صد صنعت

چرا این دستگاه ها شهرت جهانی پیدا کردند؟


می دانید که سنگ بسیار گران است و بیشتر سازنده ها چه در ایران و چه خارج از کشور برای نما و فضای داخلی ساختمانهای خود از سنگ استفاده می کنند.به همین دلیل استفاده از دستگاههای برش سنگ که پرت این مصالح ساختمانی گرانقیمت را به حداقل برساند، رو به افزایش است.
شرکت صد صنعت با ساخت دستگاه های برش باکیفیت که مشابه  نمونه های خارجی ساخت کشور های ایتالیا و اسپانیا می باشد این نیاز را با قیمتی بسیار پایین تر مرتفع کرده است.


سهم دستگا های صد صنعت در بازار داخلی و خارجی چند درصد است؟


در حال حاضر در  بازار داخلی سهم صد صنعت 80 تا 85 درصد است اما  در بازارهای خارجی به دلیل وجود تحریم ها دو سه سالی هست که مشکلات و محدودیت هایی داریم و فقط به کشورهای افغانستان، عراق و روسیه می توانیم صادر  کنیم.اما در گذشته به کشورهای ایتالیا و اسپانیا  که خود تولید کننده مطرح دستگاه های برش سنگ هستند هم صادرات داشتیم.
هم اکنون در بازارهای جهانی، دستگاههای برش سنگ ایرانی را با برند صد صنعت می شناسند.


ایا برای تولید با کشورهای خارجی هم همکاری کرده اید؟


مدیران شرکت سیما سا اسپانیا دو سال پیش به ایران آمدند تا در حوزه تولید محصولات صد صنعت با برند سیما سا با ما مذاکره کنند که موفق نبود چون صد صنعت یک برند ملی می باشد و به دلیل تکیه بر دانش داخلی به شناخت جهانی رسیده است.
میزان تولید شرکت صد صنعت در حال حاضر چقدر است؟
میزان تولید ما به دو بخش 1. ظرفیت تولید 2. ظرفیت فروش تقسیم می شود که درحال حاضرمیزان تولید سالیانه صد صنعت در بخش دستگاه برش سنگ 2000 دستگاه و میزان فروشمان 1500 تا 1600 دستگاه است.

مطالب مرتبط:

سنگ تراورتن بخریم یا سنگ مرمر؟

سنگ آنتیک نسل جدید و لاکچری در دکوراسیون داخلی

انواع سنگ نما و سنگ کف و شستشوی آن

کمیته نمای ساختمان 22 منطقه تهران

 

نظرات

بدون نظر