نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
بررسی کاربرد و قیمت  ترمو وود

بررسی کاربرد و قیمت ترمو وود

 

برای بررسی کاربرد و قیمت انواع ترمووود ابتدا لازم است ترمووود را معرفی کنیم.
ترمو کردن در واقع یک فرایند خشک کردن چوب است که در این روش چوب همراه با بخار آب و گردش هوا خشک می شود به طوری که مغز چوب در این فرآیند به دمای میان ۱۸۵ تا ۲۲۰ درجه سانتی گراد می رسد. در این روش به دلیل دمای بالایی که به چوب وارد می شود زنجیره های سلولوزی می شکند و اسید موجود در چوب تبخیر می شود و همین امر باعث می شود که چوب عاری از هرگونه حشرات و جانوران میکروسکوپی شود. با
سایت نیاز به خرید همراه باشید.

ترمووود چیست؟
ترمووود چوبی است که از فرآیند ترمو کردن چوب ها حاصل می شود و از آن در نمای داخلی و خارجی ساختمان ها, کف و دکوراسیون داخلی استفاده می شود. ترمووود زیبایی خاصی به ساختمان ها می دهد.
از ترمووود می توان به عنوان مقاوم سازی سطح چوب هم استفاده کرد. می توان گفت که ترمو چوب (ترمووود) جدیدترین روش برای مقاوم سازی چوب در جهت استفاده در فضاهای باز است.
کشور فنلاند، پیشتاز در صنعت ترمو وود (THERMO WOOD) است. چرا که اولین کشوری بود که به تکنولوژی ساخت آن دست یافت و اولین خط تولید آن را ایجاد نمود.

 

انواع ترمووود و قیمت های آن
قیمت ترمووود به عوامل متفاوتی بستگی دارد. معمولا ترمووود از بقیه چوب ها ارزان تر است و دلیل آن این است که در فرآیند تولید آن از هیچ ماده شیمیایی استفاده نمی شود.این ماده, ماده ای محبوب و مقرون به صرفه برای سازندگان می باشد.
از عواملی که روی قیمت ترمووود تاثیر مستقیم دارند می توان, پوشش مناسب, میزان ثبات, متراژ و گارانتی آن را نام برد.
بدین شکل که هرچه متراژ ترمووود بالاتر باشد قیمت آن نیز بالاتر می رود.
گارانتی هم شامل گارانتی چوب ,گارانتی رنگ چو ب و گارانتی نصب می باشد.
قیمت ترمووود بر اساس کیفیت درجه بندی A,B,C   تقسیم می شود. که سری A  از بالاترین کیفیت برخوردار است.
هزینه سوخت نفت و گازی که برای آماده سازی ترمووود استفاده می شود هم بر قیمت ترمووود تاثیر دارد.

ترمو فنلاندی

ترمووود فنلاندی یکی از ترمووودهای گران قیمت موجود در بازار می باشد. اگر به دنبال ترمووود با قیمت مناسب تری هستین ما به شما ترمووودهای استونی را پیشنهاد میکنیم.
در پایان
سایت نیاز به خرید به شما پیشنهاد می دهد که ترمووود موردنیاز خود را در سایت درخواست کنید تا از تامین کنندگان مرتبط پیشنهاد قیمت بگیرید.

 

 

نظرات

بدون نظر