نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
بازسازی شهر دلفان به وسیله کمک های نقدی مردم قزوین

بازسازی شهر دلفان به وسیله کمک های نقدی مردم قزوین

قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده به ریاست معاون عمرانی استانداری قزوین ظهر دوشنبه در سالن مدیریت بحران استانداری قزوین برگزار شد.

علی فرخزاد در این جلسه گفت: باید بازسازی شهر دلفان در استان لرستان به صورت مدون و متمرکز با کمک دستگاه های اجرایی استان صورت گیرد تا از توزیع پراکنده کمک های نقدی جلوگیری شود.

وی بیان کرد: خوشبختانه با اقدامات انجام شده استان قزوین توانست در جمع آوری کمک های مردمی و ارسال آن به مناطق سیل زده رتبه سوم کشوری را کسب کرد که جای تقدیر دارد.

فرخزاد تصریح کرد: باید برای بازسازی و نوسازی شهر دلفان هماهنگ شویم و از فرصت ماه رمضان استفاده کرده و جمع آوری کمک ها را سامان دهی بهتری کنیم.

وی اضافه کرد: کمیته ای برای جشن رمضان شکل گرفته و با اجرای طرح «هر مسجد یک خانه» بازسازی هر خانه در منطقه سیل زده دلفان با محور اوقاف و مساجد صورت گیرد تا کارها سرعت پیدا کند.

فرخزاد بیان کرد: از این پس کمک های نقدی به صورت متمرکز جمع آوری شده و برای شهرستان دلفان اختصاص داده خواهد شد و بازسازی مناطق مسکونی و کمک به مددجویان در اولویت است.

وی اظهارداشت : با راه اندازی کمیته فرعی جمع آوری کمک های نقدی با اولویت تامین مصالح ساختمانی جدی گرفته شود و با استفاده از اعتبارات ماده ۱۰ و ۱۲ برای کمک به سیل زدگان برنامه ریزی بهتری برای بازسازی تاسیسات زیربنایی صورت خواهد گرفت.

 

نظرات

بدون نظر