نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
تامین مصالح ساختمانی یا کارت فروشی معضل مسکن را حل نمی‌کند

تامین مصالح ساختمانی یا کارت فروشی معضل مسکن را حل نمی‌کند


حسین وکیلی متخصص مسائل اقتصادی در باره کاهش معاملات مسکن خاطرنشان کرد : کارت فروشی یا تامین تعهد مصالح ساختمانی استراتژی مناسبی برای افزایش معاملات نیست و با این اقدامات نمی توان بیحرکتی معاملات مسکن را بهبود داد .

متخصص مسائل اقتصادی اعلام کرد : با بهتر شدن شرایط اقتصادی مردم , دست دلالان و درخواست کنندگان غیر حقیقی و واقعی مسکن کوتاه می شود . با افزایش قیمتی که در مسکن داشته ایم درخواست کنندگان حقیقی وواقعی از بازار مسکن خارج شده و مردم معمولی که خواهان واقعی معاملات مسکن بوده اند جای خود را به اشخاص فرصت طلب در معاملات داده اند .

او همینطور درمورد کارت فروشی اعلام کرد : این استراتژی یک روش آزمون و خطاست و در این وضعیت که حال و روز اقتصادی مثل کودکی است که اختلال گوارشی دارد چنانچه شما بخواهید با کارت فروشی که سبب تغذیه بیشتر کودک مریض ( اقتصاد ) می شود حالش را بهتر فرمائید , به انگیزه خود نرسیده و بعبارتی معاملات مسکن تغییری نمی‌کند .

وکیلی در پایان بیان کرد : با وجود نظارت و هزینه فراوان دولت در این بخش , بعضی از ناظران ساختمانی با مبلغ اندکی از تخلفات ساختمانی چشم پوشی می نمایند و مقید به رفتار واقعی و اعمال ضابطه به معنایی حقیقی نیستند .

 

نظرات

بدون نظر