نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
آشنایی با دیوارپوش ها و پنل های  دکوراتیو

آشنایی با دیوارپوش ها و پنل های دکوراتیو

این روزها گزینه های مختلفی برای دکوراسیون داخلی وجود دارد و هر روزه شاهد طرح های دکوراتیو متفاوتی هستیم, یکی از این گزینه ها که تاثیر مستقیم روی طراحی و دکوراسیون داخلی دارد دیوارپوش های دکوراتیو می باشد. دیوارپوش های نام برده انواع و اشکال مختلفی دارند که برای استفاده در جاهای مختلف یک خانه کاربرد دارند. در ادامه این مطلب از سایت نیاز به خرید برخی از این دیوارپوش ها که به آن ها دیوارپوش های دکوراتیو آجری میگویند را بررسی خواهیم کرد.

 

 

تاثیر دیوارپوش آجری در دکوراسیون


مهمترین ویژگی که در دیوارپوش های آجری وجود دارد حس صمیمیت آن است, فضایی که با استفاده از آجر دکوراسیون شده باشد، انگار دعوت کننده تر است. این متریال برای ایجاد یک فضای دنج و گرم، بهترین گزینه خواهد بود. دیوارپوش های آجری دکوراتیو دارای طیف رنگی وسیع هستند و طرح های متنوعی هم دارند از این رو می توان با انتخاب گزینه های مناسب آن ها را با انواع رنگ ها و وسایل ها ست کرد. از آن جایی که آجر یکی از مصالح سنتی ایرانی است و تطابق بسیاری با معماری و طراحی ایرانی دارد می توان با تلفیق دیوارپوش های دکوراتیو آجری و طراحی غربی سبکی دلنشین در طراحی داخلی ایجاد کرد و روح معماری ایرانی را هم وارد خانه کرد.
هم چنین از دیگر ویژگی های این دیوارپوش ها می توان به عایق بودن آن ها اشاره کردو اینکه این دیوارپوش ها عمر طولانی دارند و از لحاظ قیمتی هم دارای قیمت های مناسبی هستند, بنابراین می توان  برای پوشش ترک ها یا دیوارهایی که کمی نم داده اند از آن ها استفاده کرد.

دیوارپوش آجری

پنل های دکوراتیو نسل جدید دیوارپوش ها


پنل های دیواری سه بعدی نسلی جدید از دیوارپوش می باشند که جایگزینی مناسب، زیبا و بی بدیل برای سایر پوشش های دیوار از جمله کاغذ دیواری، پوشش نمای فایبرگلاس، صفحات MDF، سنگ های آنتیک و دیوارپوش های طرح سنگ در طراحی داخلی به شمار می آید. استفاده از دیوارپوش های سه بعدی به عنوان پوشش دیوار علاوه بر ایجاد نمایی منحصر به فرد در منزل یا محل کار شما میتواند کاهش چشمگیری در هزینه های زیر سازی دیوار ها و نیز مصرف انرژی
ایجاد نماید. همچنین از این پنل ها میتوان در ساخت انواع درب، کابینت، ویترین فروشگاه ها، پارتیشن، سرویس خواب و غرفه های نمایشگاهی استفاده نمود.

پنل دیواری
ویژگی های دیوارپوش سه بعدی
•    وزن سبک
•    رنگ پذیری
•    انعطاف پذیری
•    قابلیت درزگیری
•    سرعت بالای نصب
•    عایق صوتی و حرارتی
•    قابلیت عبور سیم کشی و تاسیسات از پشت پنل

 

انواع پنل ها و دیوارپوش ها(تصویر)

 

دیوارپوش آجری

 

دیوارپوش آجری

دیوارپوش اجری

 

 

نظرات

بدون نظر