نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
عمر مفید آسفالت و استفاده سالیانه آن در ایران

عمر مفید آسفالت و استفاده سالیانه آن در ایران


نائب رئیس فنی و عمرانی شهرداری تهران بابیان این که عمر مفید آسفالت های تولیدی کارخانه های شهرداری تهران ۱۰ سال است , ذکر کرد : برای افزایش عمر آسفالت به استفاده از زیرسازی بتنی روی آورده ایم .


ایرج معزی در حاشیه افتتاحیه د‌همین نمایشگاه قیر , آسفالت , سیمان و مشتقات وابسته در جمع خبرنگاران خاطرنشان کرد : یکی‌از پرمصرف ترین مصالح ساختمانی در شهر تهران , آسفالت است و قیر هم یکی‌از مهم ترین مواد اولیه تولید آسفالت به شمار می رود که اهمیت به کار گیری از فناوری های نوین در ساخت این محصولات را نشان می‌دهد .

او با تاکید بر این که تمام تلاش ما این است که آسفالت با کیفیت مطلوب را در اختیار شهروندان تهرانی قرار دهیم , گفت : از همین رو از تکنولوژی های نو در ساخت قیر آسفالت استفاده میکنیم .

نائب رئیس فنی و عمرانی شهرداری تهران افزود : هر ساله یک میلیون تن آسفالت در شهر تهران مصرف می‌کنیم که بخش بزرگی از منبع تامین این میزان آسفالت کارخانه های منحصر به فرد شهرداری تهران و قسمتی دیگر از کارخانه های خصوصی برآورد می شود .

نائب رئیس شهر‌دار تهران عمر مفید آسفالت های مصرفی در سطح شهر را ۱۰ سال عنوان کرد و افزود : البته برای رسیدن به‌این میزان عمر مفید نیاز به تصحیح زیرسازی بعضی معابر شهری داریم .

معزی تصریح کرد : ارزش قیر  امسال افزایش یافت به همین علت برای کاهش مصرف قیر به استفاده از تکنولوژی های تازه در زیرسازی معابر روآورده ایم که مثال آن به کارگیری از بتن در زیرسازی بخش انتهایی اتوبان صیاد شیرازی در تهران است البته تا به امروز در سطح شهر تهران رویه بتونی برای معابر نداشته ایم .

 

 

نظرات

بدون نظر