نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
افزایش وام مسکن و کاهش قیمت مصالح را پیگیری می‌کنیم

افزایش وام مسکن و کاهش قیمت مصالح را پیگیری می‌کنیم


محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در برنامه تیتر امشب شبکه خبر اعلام‌کرد : افزایش وام  مسکن در برنامه است .وزیر راه شهر سازی تصریح کرد : هدف گذاری ما این است که قیمت مصالح ساختمانی را برای تعادل بخشی به بخش مسکن , کاهش دهیم .

 

او در رابطه افزایش یا کاهش ارزش مسکن در سال ۹۸ خاطر نشان کرد : بازار مسکن متاثر از وضعیت اقتصادی کشور است و امیدورام قیمت مسکن تاثیرات آن چنانی را شاهد نباشد .

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد : ایجاد تعادل در جریان عرضه و تقاضای مسکن , جزء وظیفه‌های وزارت راه و شهرسازی است .
اسلامی اظهار کرد : این تعادل بخشی صرفا در قوانینی می‌تواند رخ دهد که جریان ساخت مسکن برای جامعه هدف رونق بگیرد و برای این هدف بخش خصوصی نیز فعال شود .

وزیر راه و شهرسازی با برشمردن اقداماتی که برای سهولت خانه دار شدن در دستور عمل قرار دارد , پرداخت و ذکر کرد : یک اقدام این است که در بحث بافت های فرسوده , زمین های مطلوب را شناسایی کرده و در اختیار سازندگان قرار دهیم .

اسلامی بابیان این که در بعضی شهرها مانند تهران , تبریز , شهر مشهد مقدس و اصفهان و یکسری شهر دیگر وضعیت خانه دار شدن دشوار شده‌است , خاطر نشان کرد : با اتمام طرح های نیمه تمام میتوانیم از رکود خارج شویم و با فعال کردن بخش خصوصی , شاهد رونق بازار مسکن باشیم .

او ادامه داد : در بحث بافت های فرسوده بیشتراز دو هزار و ۷۰۰ محله در اولویت تعریف شده برای بهسازی است .

وزیر راه و شهرسازی بابیان این که انگیزه ما , زمینه سازی برای خانه دار شدن مردم و تعادل بخشی به مسکن است , بیان کرد : این بسیار حیاتی و مهم است که جریان ساخت و عرضه مسکن به یک جریان پایدار تبدیل شود و از وضعیت نوسانی , آسیب نبیند .

 

نظرات

بدون نظر