نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
صادر شدن 10 هزار اخطار برای املاک متخلف شمال شرق تهران

صادر شدن 10 هزار اخطار برای املاک متخلف شمال شرق تهران


به نقل از روابط عمومی شهرداری ناحیه چهار تهران , سید علیرضا حسینی خاطر نشان کرد : از اولِ سال 97 با تخلفات ساختمانی و ساخت و سازهای غیرمجاز از روش اجرای رای قلع بنا , صدور اخطاریه , گردآوری ابزار و مصالح , پلمپ واحدهای غیر مجاز و . . . رفتار قانونی شده و در همین راستا از اولِ همین سال , 10 هزار مورد اخطار برای واحدهای خلاف‌کار صادر شده‌است .


او تصریح کرد : از این تعداد 61 ملک متخلف با مساحت بیش تر از 8 هزار متر مربع تخریب و نیز بیش تر از 1900 واحد پلمپ شد .
شهر دار حوزه‌ چهار رفتار قاطع رسمی با تخلفات ساختمانی را در ارتقا کیفیت ساخت و سازهای شهری مفید دانست و بیان کرد : قاطعیت در برخورد با خلافکاران ساختمانی علاوه بر صیانت از حقوق دیگر شهروندان , ارتقا ایمنی ساختمان ها در قبال رویدادهای طبیعی (زمین‌لرزه و . . . ) را درپی خواهد داشت .
حسینی با اشاره به اجرای رای ها ماده صد در دی ماه پیشین ادامه داد : در ماه قبل 350 واحد غیر مجاز و خلافکار , پلمپ و تخریب و بیش تر از 3 هزار اخطار برای مالکان خلاف‌کار ابلاغ شده‌است .
شهر دار ناحیه چهار در پایان رسیدگی به مشرفیت و مزاحمت , بررسی کاربری و تفکیک غیر مجاز زمین ها و املاک , گردآوری دیوار و تخریب پی غیر مجاز را از سایر فعالیت های شهرداری این ناحیه در مورد برخورد با خلافکاران ساختمانی در جهت افزایش تراز ایمنی و رعایت استحکام سازه در ساخت و سازها عنوان کرد .

 

نظرات

بدون نظر