نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
فروش بلیط چارتری ممنوع است

فروش بلیط چارتری ممنوع است


خبرگزاری فارس : محمد اسلامی روز جاری در حاشیه آغاز عملیات اجرایی زیرساخت های پردیس و مطالعات فاز ۲ قطار برقی تهران ـ پردیس در جواب به سوال خبر نگار ما که پرسید مرکز آمار گزارش داده است , ارزش مصالح ساختمانی بیشتراز ۵۰ درصد ارتقا داشته است , این در حالی است که کماکان خبری از طرح کارت اعتباری مصالح ساختمانی نیست , آیا تصور نمیکنید که با تاخیری که در‌این طرح موجود هست ارزش مصالح ساختمانی بازهم ارتقاء پیدا خواهد کرد و این طرح ناکارآمد شود , گفت : می بایست بیان کنم که ما تابع عرضه و تقاضا هستیم , البته تمام سعی ما این است که بتوانیم شرکت هایی که تولیدکننده مصالح ساختمانی هستند , را برای آنها بازار آماده کنیم .

او افزود : امروز در بخش مصالح ساختمانی رکود وجود دارد , براین اساس طرح کارت اعتباری مصالح ساختمانی برای این بوده است که سیستم ها و مشوق هایی را برای پایین آوردن و در دست گرفتن بهای تمام شده مسکن اجرا کنیم .
او همینطور در جواب به یک سوال دیگر درخصوص ممنوعیت فروش بلیت هواپیما به طور چارتری اذعان کرد : فروش بلیت پروازهای برنامه ای به طور چارتری تخلف بوده و سازمان هواپیمایی با خلاف کاران برخورد می نماید .

او ادامه داد : بها بلیت هواپیما طبق ضابطه تابع عرضه و تقاضاست ولی ما بر این مسئله تاکید داریم که فروش بلیت چارتری ممنوع است .

اسلامی اذعان کرد : چارتر یعنی اینکه هر کس هواپیما را چارتر کرده یک بسته سفر دارد که دربرگیرنده اقامت , حمل و نقل و خورد و غذا است .

 

نظرات

بدون نظر