نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
بهترین مناطق تهران برای مشارکت در ساخت

بهترین مناطق تهران برای مشارکت در ساخت

با توجه به آسیب های حقوقی که ممکن است مالک زمین و سرمایه گذار در صورت نداشتن اطلاعات، به آن دچار شوند لازم است نکات مهم در مورد مشارکت در ساخت مورد بررسی قرار گیرد. از این رو ما در این مقاله سعی کرده ایم در مورد مهمترین نکات درباره بهترین مناطق تهران برای مشارکت در تدوین قرارداد ساخت مطالبی بیان کنیم.

 

مشارکت در ساخت منطقه یک تهران

با توجه به اینکه چند سالی است که مشارکت در ساخت در سراسر ایران به خصوص در مناطق خوب تهران با اقبال خوبی از صاحبان ملک های قدیمی رو به رو شده است اگر در هنگام امضای قرارداد نکات مهم مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد و نگرانی های مالک زمین و سرمایه گذار بر طرف شود به طور حتم این عمل می‌تواند مورد پسند دو طرف واقع شود. اما توجه داشته باشید یکی از مشکلاتی که در قراردادهای مشارکت در ساخت بنا در منطقه ۱ تهران با آن مواجه هستیم تمرکز بالای مشاورین املاک و سازندگان، برای عقد قرارداد در این مناطق می باشد که این امر موجب شده است که بعضی از سازندگان با شرایطی حاضر به عقد قرارداد شوند، که شاید برای آنها سودی هم نداشته باشد و تنها برای معرفی اسم و نام خود دست به این عمل میزنند که امر می‌تواند بسیار به ضرر آنها تمام شود. توجه داشته باشید در هنگام عقد قرارداد سازندگان و مشاورین املاک باید به ضمانت ها، زمان بندی ها و مفاد قرارداد توجه ویژه‌ای بکند و مسائل حقوقی و فنی در همه حال باید رعایت شود.

مشارکت در ساخت

 

مزایای مشارکت در ساخت

با توجه به اینکه در حال حاضر کمتر کسی پیدا می شود که هم صاحب زمین باشد و هم سرمایه و تخصص لازم را در ساخت بنای جدید داشته باشد، در میابیم که عقد قرارداد بین بساز و بفروش ها و صاحب املاک دارای مزایایی می باشد که در این بین مهمترین مزایای مشارکت و عقد قرارداد در ساخت شامل مواردی چون بهتر شدن مقاومت ساختمان، رعایت اصول نوین و مدرن مهندسی در ساخت و ساز، ایجاد فضای مسکونی به تعداد بیشتر و کیفیت بهتر، استفاده از مصالح، ماشین آلات و روشهای مدرن برای ساخت بنا و همچنین این امر سبب زیبا سازی با توجه به سلیقه و استانداردهای روز می شود که برای شیلا سازی شهر نیز می تواند مفید واقع شود. با این وجود لازم است موارد حقوقی درباره مصاحبه سهم و سازنده شناخته شده باشد و افراد بتوانند با خیال راحت وارد عملیات ساخت و ساز شوند.

مشارکت ساخت در تهران

نکات مهم در مشارکت در ساخت

همانطور که گفته شد لازم است تمامی موارد قانونی در قراردادی شفاف بین طرفین امضا شود تا مشارکت باعث پشیمانی افراد نشود. با این وجود توجه داشته باشید که می توانید از طریق سایت های اینترنتی معتبر افراد به عوامل خبره در این زمینه مراجعه کرده و با کمک آنها و با دریافت مشاوره حضوری این افراد، از پیچیدگی های قرارداد اطلاعات کامل به دست آورید. توجه داشته باشید لازم است اساس مشارکت در تجربه، خوشنامی، وفاداری پیمان و دانش تخصص باشد. از طرفی توجه داشته باشید با وجود اینکه قدر سهم شرکا با توجه به نوع سند، محله و سازنده بسیار متفاوت است باید ابتدا اطلاعات کاملی از این موارد پیدا کنید. مثلا برای مشارکت در اخذ قرارداد ساخت و ساز در بهترین مناطق تهران به طور حتم مبلغ بیشتر از دیگر مناطق ایران می باشد‌.

نظرات

بدون نظر