نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
چراغ های LED نسل جدید روشنایی ها

چراغ های LED نسل جدید روشنایی ها

 

علی رقم لامپ های سنتی که نور زرد و بسیار گرمی تولید می کنند, لامپ هایی با تکنولوژی جدید به نام LED نورهای سفید متمایل به آبی تولید می کنند.
از لحاظ قیمتی لامپ های LED نسبت به نوع قدیمی شان گران تر هستند ولی چون مصرف بسیار کم تری دارند این قیمت بالاتر را در قبض های برق جبران می کنند. لامپ های LED تا 75 درصد انرژی کمتری مصرف می کنند.
نکته جدید درباره نسل جدید لامپ ها انطباق پذیری آن ها و تولید نورهای مختلف می باشد , از این جهت می توان از آن ها برای نورپردازی داخل منزل استفاده کرد.
در ادامه
نیاز به خرید قصد دارد شما را با انواع روشنایی ها و LED ها آشنا کنیم:

نوار LED  شلنگی مناسب آشپزخانه
این نوع چراغ یک مدار مدور است که روی آن تراشه های LED وصل شده است و می توان آن را از هرجایی برید. فاصله تراشه ها از هم 1.5  سانت می باشد.
این دیوارها در پشت خود یک ماده چسبنده دارند که به وسیله ی آن نصب ساده و راحت می شود.
از این مدل چراغ های LED معمولا در بالای کابینت ها و درون سقف ها و ....استفاده می شود.

نوار ال ای دی

پنل های LED
پنل ها دارای تراشه های LED چندگانه هستند که در درون یک محفظه فلزی با یک محافظ پلاستیکی قرار گرفته اند.
پنل های LED تراشه های بیش تری نسبت به نوارهای LED دارند و به همین دلیل نور بیش تری تولید می کنند. این پنل LED بیش از ۳۶۰ لومن (واحد تابش) در فوت تولید می کند و نور آن قابلیت کم و زیاد شدن دارد.
پنل های LED در اندازه های ۲۵، ۵۰، ۱۰۰ سانتی متری تولید می شوند و قیمتی آنها بستگی به اندازه و کیفیت آن ها دارد.

پنل ال ای دی

معرفی LED های تغییردهنده رنگ
نوارهای تغییردهنده رنگ با یک کنترل از راه دور کار می کنند. شما می توانید به این نوارها  برنامه دهید و به این طریق رنگ های مختلفی را در فضای خانه خود ایجاد کنید.
این مدل LED ها بیشتر در سقف ها برای نورپردازی واحدها به کار می رود.

ال ای دی متغییر

ریسمان های LED
ریسمان یک لوله لاستیکی است که تراشه های LED در آن قرار می گیرند و معمولا قطر آن ها حدود ۱.۵ تا ۲.۵ سانتی متر است. ریسمان ها به روشنی نوارها و پنل ها نیستند و نور آن ها کمی متمایل به رنگ آبی است.ریسمان های LED بسیار مناسب نورپردازی در فضای بیرونی خانه هستند، زیرا در درون یک لوله پلاستیکی محصور شده و دوام زیادی دارند. این ریسمان ها کاربردهای بسیار خوبی در پاسیو، مسیرهای ورودی، پله ها، و غیره دارند.
ریسمان های LED در پشت دیوار ها و سقف های کاذب به صورت نور مخفی به کار می روند.

ریسمان ال ای دی

 

لامپ های LED هوشمند
آخرین نوع چراغ LED که به بازار آمده است با نام لامپ هوشمند شناخته می شود، زیرا می توان آن را از طریق تلفن همراه هوشمند، تبلت، و یا شبکه Wi-Fi کنترل کرد. با نصب اپلیکیشن هایی می توان این چراغ ها را کنترل کرده و نور و روشنی آن ها را تغییر داد. هوشمند سازی ساختمان فواید و امکانات زیادی دارد که این مورد یکی از آن هاست.
از آن جایی که چراغ های LED در انواع رنگ ها و شکل ها تولید می شوند می توانند سلیقه هر فردی را تامین کنند.

لامپ هوشمند

 

در پایان این مطلب شما می توانید نیازمندی های خود در زمینه انواع لوازم روشنایی را از تامین کنندگان سایت نیاز به خرید تهیه کنید.

 

نظرات

بدون نظر