نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
تبلیغ رایگان کسب و کار ساختمانی در فوری کار

تبلیغ رایگان کسب و کار ساختمانی در فوری کار


تبلیغات
هر کسب وکاری برای بهتر دیده شدن نیاز به تبلیغ دارد. فروشندگان مصالح برای فروش بیشتر، استادکاران برای داشتن مشتری بیشتری و پیمانکاران برای دریافت پروژه های بیشتر نیاز به تبلیغ دارند. تبلیغات کور دور ریختن سرمایه است. تبلیغات کور به تبلیغاتی گفته می شود که جامعه ی هدف را نشانه نمی گیرد. فرض کنید تبلیغ فروش مصالح ساختمانی مثلا آجر در یک سایت پرمخاطب خبری پخش شود. چند درصد از مخاطبان این سایت خبری هدف این تبلیغ هستند؟ درست است که شما هزینه ی بالایی برای دیده شدن در یک سایت پرمخاطب هزینه کردید اما چون جنس مخاطب را درست انتخاب نکردید. سرمایه ی خود را هدر داده اید. بنابراین بهتر است همیشه برای تبلیغات در سایت های تخصصی سرمایه گذاری کنید که جامعه ی هدف شما در آن قرار دارد.
 

جامعه هدف در فوری کار
فوری کار یک سامانه ی خدمات ساختمانی و منزل است. بنابراین کسانی که داخل سایت فوری کار حضور دارند شامل استادکاران، پیمانکاران و کارفرمایان ساختمانی است. از اینرو اگر شما تبلیغ یا کسب و کاری مرتبط با صنعت ساختمان دارید فوری کار می تواند یکی از گزینه های شما باشد.
 

تبلیغات در فوری کار
می توان به جرئت گفت برای افراد حاضر در صنعت ساختمان، فوری کار بهترین مکان برای تبلیغ کسب و کارشان است. چون برای تبلیغ در فوری کار شما نیاز به هزینه کردن هنگفتی ندارید. فوری کار دو طرح تبلیغاتی را پشتیبانی می کند:
- تبلیغات رایگان
- تبلیغات هدفمند
 

تبلیغات رایگان در فوری کار
صاحبان کسب و کارها و مشاغل ساختمانی برای معرفی رایگان حرفه و محصولات خود کافی است پس از ثبت نام در سایت از داخل پنل کاربری گزینه ی ثبت تبلیغ را بزنند، سپس اطلاعات تبلیغ را پرکنند، با تایید کاربر، تبلیغ به صورت رایگان در سایت در صفحه ی تبلیغات سایت نمایش داده می شود.
 

تبلیغات هدفمند در فوری کار
علاوه بر طرح تبلیغات رایگان، شما می توانید با خرید "طرح تبلیغ هدفمند" آگهی تبلیغ خود را در معرض دید هزاران کاربر سایت فوری کار قرار دهید.
مزایای طرح تبلیغ هدفمند:
- نمایش آگهی تبلیغ در "صفحه اول" سایت
- نمایش آگهی تبلیغ در "کانال تلگرامی" فوری کار
- نمایش هدفمند آگهی تبلیغ در تمام "صفحات پروژه های مشابه"
- امکان "بروز رسانی" آگهی تبلیغ
- نمایش آگهی تبلیغ در "جستجوی تبلیغات"
- نمایش آگهی تبلیغ در "صفحه تبلیغات"
 

برای تبلیغات بهتر چه کنم؟
برای اینکه تبلیغ شما بهتر دیده شود. سعی کنید:
۱-راه های ارتباطی بیشتری ذکر کنید:
مثلا اگر علاوه بر تلفن همراه، شماره ی تلفن ثابت یا همراه دیگر دارید وارد کنید. حتی برای برخی مخاطبین راحت تر است که بجای تماس از طریق ایمیل یا تلگرام با شما درارتباط باشند پس ایمیل یا تلگرام خود را وارد کنید.
۲- ساعت تماس را ذکر کنید:
اگر محدودیتی در زمان پاسخگویی دارید. بهتر است در متن تبلیغ ذکر کنید کاربری که یک یا دو بار تماس بگیرد و شما در دسترس نباشید. دنبال گزینه های دیگر می رود. بنابراین بهتر است زمان مطلوب خود را برای تماس ذکر کنید.
۳- نمونه محصول یا نمونه کار بگذارید.
معمولا آگهی هایی که عکس دارند بهتر و بیشتر دیده می شوند. پس عکسهای با کیفیت از محصولات یا کارهاتون بذارید.
۴-گذاشت اطلاعات تکمیلی:
اگر سایت اختصاصی برای خودتان دارید آدرس سایتتان را وارد کنید. یا اگر در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام یا کانال تلگرام نمونه محصول یا نمونه کار خود را میگذارید در متن تبلیغ به آن اشاره کنید.
۵- طرح تبلیغ هدفمند را خریداری کنید:
با خرید طرح هدفمند با تنها یکبار پرداخت به شما دسترسی نامحدود به مخاطبان سایت داده می شود. پس این فرصت را از دست ندهید.
 
اگر هنوز برای گذاشتن تبلیغ در سایت مردد هستید و دنبال اطلاعات بیشتری می گردید یا احیانا می خواهید در تمامی صفحات سایت تبلیغ خود را به نمایش بگذارید. می توانید با مشاور تبلیغاتی ما در سایت فوری کار تماس بگیرید.

 

نظرات

بدون نظر