نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
با معتبرترین سازندگان تهران آشنا شوید(بخش دوم: مناطق 6 تا 10)

با معتبرترین سازندگان تهران آشنا شوید(بخش دوم: مناطق 6 تا 10)

در ادامه مطلبی که در ماه های اخیر تحت عنوان "با معتبرترین سازندگان تهران آشنا شوید" در سایت نیاز به خرید منتشر کردیم , در این مقاله قصد داریم بخش دوم که مربوط به سازندگان مناطق 6 تا 10 تهران می باشد را بنویسیم.
اگرچه این روزها بازار ملک و مسکن رو به رکود می باشد اما هنوز هستند کسانی که به دنبال سازندگان معتبر جهت واگذاری ملک خود برای ساخت و ساز هستند.
این مطلب می تواند برای افرادی که به دنبال سازندگان برند و خوب مناطق خود هستند راهنمای خوبی باشد.

مطرح ترین سازندگان منطقه 6
منطقه 6 شهرداری تهران از شمال به اتوبان شهید همت و از غرب به بزرگراه چمران و از شرق به بزرگراه مدرس و از جنوب به انقلاب منتهی می شود.
محله های مهم و به نام که در این منطقه می توان نام برد, بلوار کشاورز, امیرآباد,یوسف آباد, کریم خان و آرژانتین هستند. پارک لاله و پارک ساعی هم از معروف ترین پارک های این منطقه به شمار می روند..
اگر بخواهیم از معتبرترین و مطرح ترین سازنده و طراح منطقه 6 که در روزهای دور فعالیت داشته یادی کنیم بی شک به نام سرفراز غزنی خواهیم رسید.
مهندس سرفراز غزنی سازنده و طراح بلوار کشاورزتهران می باشد که تحصیلات خود را هم در انگلستان گذرانده بود. وی یکی از سازندگانی بود که رزومه ی پرباری داشت و فردی موفق در زمینه ساخت و ساز بود.
منطقه 6 یکی از مناطق مهم و پر رفت و آمد تهران می باشد و بدیهی است که برای ساخت و ساز در این منطقه باید به دنبال سازندگان معتبر باشیم.
از سازندگان برند در این منطقه می توان مهندس دهقان, اسفندیاری,سالاری و نافع را نام برد.

منطقه 6 تهران  بلوار کشاورز

برای آشنایی با سازندگان معتبر 5 منطقه اول تهران  این مطلب را مطالعه کنید

سازندگان به نام و معتبر منطقه 7
منطقه 7 تهران همجوار با مناطق 3و4و8و12و13 می باشد. در واقع این منطقه دارای 5 ناحیه مختلف و دارای 16 محله می باشد که از مهمترین این محلات می توان عشرت آباد, بهجت آباد, گرگان, بهار و عباس اباد را نام برد.
مرز شمالی منطقه 7 به بزرگراه رسالت می رسد و خیابان های انقلاب و دماوند در مرز جنوبی این منطقه واقع شده اند.
سازندگانی که در این منطقه توانسته اند رزومه ی خوبی از خود به جا بگذارند آقایان توکلی,طباطبایی, خسرویان و منتظر نظام هستند.
البته تعدد سازندگان در این مناطق زیاد می باشد و با یک تحقیق از رزومه ی آن ها می توانید بهترین مورد را برای ملک خود انتخاب کنید.

 

سازندگان خوب و فعال در منطقه 8
نارمک,وحیدیه و مجیدیه محله های نام آشنا و معروف از منطقه 8 تهران هستند. این منطقه از مناطق شرقی شهر تهران می باشد که اکثر محله های آن هم بافت قدیمی دارند. این منطقه دارای 16 میدان اصلی می باشد و پارک فدک هم از بوستان های اصلی آن است.
برای معرفی سازندگان معتبر این منطقه لازم است سری به محله های آن زد و سراغ ساختمان های خوش ساخت رفت و جویای سازندگان آن شد.
مهندسین حبیب زاده , عمادی, کارگران و عنابستانی کسانی هستند که دارای رزومه ی موجهی در این مناطق می باشند.

بوستان فدک  منطقه 8


سازندگان معتبر و مطرح مناطق 9 و 10
مناطق 9 و 10 منطقه هایی هستند که تقریبا نزدیک به هم هستند و جزئ بافت قدیمی شهر محسوب می شوند.
مسلما در این مناطق نیاز به ساخت و ساز بالاست و باید برای مشارکت در ساختی آسوده و با کیفیت, سازندگان خوب و فعال در این منطقه را بیابیم. معمولا سازندگان در مناطق 9و 10 به صورت متمرکز کار نمی کنند و به دلیل ساخت و ساز روز افزون در این مناطق مشترکا کار می کنند.
مهندس نیکو, یحیایی, حاجیلو و آقایان اسدی, دادآفرید, گودرزیان و علوی زاده را می توان در لیست سازندگان خوب این مناطق قرار داد.

در پایان سایت نیاز به خرید به شما پیشنهاد می کند که قبل از مشارکت با یک سازنده از آنها رزومه ی کاری بخواهید و تمامی قراردادها را به وضوح مطالعه و سپس امضا کنید. نیاز به خرید هم می تواند در این حوزه راهنما و کمک یار شما باشد.

 

نظرات

بدون نظر