نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
سیمان مجانی هم در کرمانشاه خریدار ندارد

سیمان مجانی هم در کرمانشاه خریدار ندارد

در حالی انتقال سیمان به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه از جمله سرپل ذهاب همچنان ادامه دارد که مردم به دلایلی از جمله انتظار برای تحقق وعده افزایش وام معاون اول رئیس جمهوری از تحویل گرفتن سیمان رایگان خودداری می کنند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته بنیاد مستضعفان سیمان مورد نیاز برای بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه را به صورت رایگان به بنیاد مسکن تحویل می دهد. بنیاد مسکن نیز این سیمان ها را به مناطق زلزله زده از جمله سرپل ذهاب به صورت رایگان حمل و بین مردم توزیع می کند. به ازای هر واحد ۸ تن سیمان ( ۱۶۰ کیسه سیمان) تحویل می شود.

در حالی این پروسه همچنان در حال انجام است و تاکنون حدود ۱۶۰ هزار تن سیمان توزیع شده که از امروز به دلیل عدم تحویل گرفتن سیمان توسط مردم، حدود ۳۰ تریلی حامل سیمان ساعت هاست در صف انبارها معطل هستند.

مسئول انبار سیمان سرپل ذهاب در این باره به خبرنگار تسنیم گفت: در سطح شهر سرپل ذهاب دو انبار توزیع سیمان داریم و ستادهای معین اصفهان، خراسان رضوی، مازندران و... مشغول توزیع هستند.

تذکر نماینده مجلس درباره تامین آهن آلات مناطق زلزله زده
وی با بیان این که به طور معمول روزانه ۱۵۰۰۰ کیسه بین زلزله زدگان توزیع می شود، افزود: مردم به دلایلی از جمله بارندگی و نداشتن جا برای نگهداری، از تحویل گرفتن سیمان خودداری می کنند.

وی ادامه داد: تورم مصالح ساختمانی نیز باعث شده تا روند ساخت و سازها در مناطق زلزله زده از یکماه پیش تقریبا متوقف شود.

وی بیان کرد: مردم در انتظار تحقق وعده جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری برای افزایش تسهیلات هستند تا بتوانند ساخت و ساز را مجددا آغاز کنند.

 

نظرات

بدون نظر