نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
آشنایی با جاروی مرکزی و نحوه کار آن

آشنایی با جاروی مرکزی و نحوه کار آن

جارو کشیدن ونظافت یکی از امور اجتناب ناپذیر در نظافت منزل می باشد که می توان این امر را با جاروی مرکزی تسهیل کرد.
استفاده از جارو برقی های معمولی با سرو صدای زیاد همراه است و باید کیسه ی گرد و خاک و زباله را هر از گاهی تخلیه کرد. هم چنین مجبوریم که این وسیله ی تقریبا سنگین را حمل کنیم. راه حل آسان برای جایگزینی , جاروی مرکزی می باشد که در ادامه ی این مطلب از
سایت نیاز به خرید می خواهیم به ان بپردازیم.


اگر فروشنده جارومرکزی هستید با ما همکاری کنید

اگر به دنبال مشتری بیشتری هستید ما یک پیشنهاد شگفت انگیز برای شما داریم. با عضویت در سایت نیاز به خرید ما به شما مشتری معرفی می کنیم و می توانید مستقیما(بی واسطه) با آن ها ارتباط بگیرید.

از همین امروز عضویت خود را شروع کنید


 

جاروی مرکزی چیست و چگونه کار می کند؟


جاروی مرکزی سیستمی مکنده است که دارای یک موتور مرکزی می باشد و شما از نظر ظاهری فقط تعدادی پریز در نقاط مختلف خانه می بینید و به یک ست خرطومی که شامل لوله ی خرطومی فنری بلند و سری های متفاوت برای جارو کردن قسمت های مختلف است نیاز دارید. پریز ها باید حداقل نیم متر از سطح زمین فاصله داشته باشد و نزدیک شومینه و شوفاژ هم نباشد.
جاروی مرکزی کاملا بی صدا عمل می کند زیرا موتور آن به صورت مرکزی و خارج از خانه قرار دارد. قدرت مکش جاروهای مرکزی بسیار بیشتر از جاروبرقی های معمولی می باشد و هوا با سرعتی معادل 100 کیلومتر برساعت بدون وقفه در لوله ها جریان دارد. گرد و خاک و زباله ها از طریق این پریزها و لوله کشی هایی که مربوط به جارومرکزی می باشد به خارج از منزل در مخزن روانه می شوند.
جاروی مرکزی را در محوطه بیرونی خانه نصب می کنند و فقط دوبار در سال نیاز به خالی کردن آن است.

لوله کشی های مورد نیاز این سیستم در کف ساختمان انجام می شود و جنس این لوله ها هم از جنس PVC می باشند.
سیستم روشن و خاموش کردن این جاروها هم به 3 طریق ریموت کنترل, روشن و خاموش شدن خودکار با اتصال و جداسازی از پریز و یا دکمه موجود روی خرطومی می باشد.

موتور مرکزی جارومرکزی پریز جارو مرکزی

تفاوت های جاروبرقی معمولی و جاروی مرکزی


مکش جاروهای مرکزی بسیار قوی تر از جاروبرقی معمولی می باشد و مکش آن بی وقفه است. به دلیل مرکزی بودن موتور جاروی مرکزی , این سیستم کاملا بی صداست و تولید گرما هم ندارد. برخلاف جاروبرقی معمولی نیازی به خالی کردن کیسه زباله دستگاه نیست و حمل آن هم بسیار ساده می باشد(فقط باید یک لوله ی خرطومی را جابه جا کنیم).
در هنگام استفاده از جاروی مرکزی هیچ گونه خروج هوایی به داخل محیط نداریم و این امر باعث جلوگیری از شیوع بیماری های تنفسی و مناسب بیماران ریوی است.درحالی که برای استفاده مداوم از جارو برقی معمولی باید آن ها را جهت خنک شدن سیم پیچی الکتروموتورها خاموش کرد ولی این مشکل برای جاروی مرکزی وجود ندارد می توان بی وقفه از این سیستم استفاده کرد. یکی دیگر از موارد جالب توجه این است که امکان استفاده چند نفر به صورت همزمان از سیستم جاروی مرکزی وجود دارد.
هم چنین عمر این سیستم های مکنده مرکزی بسیار بالاست و کمتر نیاز به تعمیر و نگهداری پیدا می کند.

 

هزینه به کارگیری جاروی مرکزی در ساختمان ها


در حال حاضر(تابستان 98) محصولاتی که در ایران به فروش می رسد, جارومرکزی هایی از شرکت های ایتالیا, آلمان و ایران و ..... هستند که برندهای مختلفی از قبیل AEGو Rownta  , Hower , Domel  و ..... را در برمیگیرند. البته شرکتی هم از کشور اسلووانی جارومرکزی هایی ارائه می کند که قیمت پایین تری دارند و البته کیفیت آن ها هم پایین تر است. قیمت مدل های آلمانی با 4 موتور برای هر واحد تقریبا 700 تا 1 میلیون تومان, مدل های ایتالیایی با 4 موتور برای هر واحد تقریبا 1میلیون و مدل مشابه اسلووانی با 4 موتور برای هر واحد 350 تا 500 هزار تومان می باشد. البته هزینه نصب برای تمامی مدل ها جداگانه حساب می شوند.


برای استعلام قیمت دقیق و به روز کافیست یک درخواست رایگان ثبت کنید تا تامین کنندگان این محصول به شما پیشنهاد قیمت بدهند

شروع کنید
 


 

 

نظرات

بدون نظر