نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
زلزله باز هم به کرمانشاه خسارت زد

زلزله باز هم به کرمانشاه خسارت زد

در پی زلزله اخیر کرمانشاه مدیر کل مدیریت بحران این استان گفت: در زلزله چهارم آذر 231 میلیارد تومان خسارت به استان وارد شده است. بالایی تصریح کرد که در این میان تعداد 635 خانوار در 12 روستا اسکان اضطراری گرفته اند و وسایل گرمایشی و نایلون در بین روستایی ها توزیع شده است.

وی با بیان اینکه در زلزله اخیر 600 واحد مسکونی نیازمند بازسازی و نوسازی هستند و احداثی محسوب می شوند عنوان کرد: حدود 5000 واحد مسکونی نیازمند تعمیرات هستند که باید تسهیلات لازم برای آن ها تامین شود

بالایی با بیان اینکه خسارت وارده در زلزله چهارم آذر ماه در مجموع 231 میلیارد تومان برآورد شده که مربوط به هشت دستگاه اجرایی است گفت: حدود 81 هزار واحد تعمیراتی معادل 631 میلیارد تومان تسهیلات برای زلزله سال گذشته دریافت کرده اند.

وی افزود: بخشی از این واحدها در زلزله اخیر دچار خسارت شده اند که باید اقساط آن ها بازپرداخت شود و پیشنهاد ما به دولت این است که این مبلغ برای تمام واحد های تعمیری به مدت دو سال امهال شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه تاکید کرد: از دولت درخواست شده که1609 میلیارد تومان مانده تسهیلات قبل از وقوع زلزله سال96 را تامین کند که بتوان آن را امهال کرد

 

نظرات

بدون نظر