نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
برای خرید مسکن عجله کنید!

برای خرید مسکن عجله کنید!

یکی از اعضای هیئت مدیره انجمن انبوه سازان تهران با اشاره به این موضوع که واحدهای مسکونی که جدیدا قرار است ساخته شوند با مصالح گران قیمت احداث می شوند تصریح کرد که قیمت مسکن مجددا گران خواهد شد.
سعید آسویار با توضیح این موضوع که ساختمان های آماده تحویل با مصالح ساختمانی ارزان تر ساخته شده اند تاکید کرد: اگر قصد خرید مسکن را دارید عجله کنید. وی با بیان اینکه ساختمان های در حال تحویل با میلگرد کیلویی 1700 تومان ساخته شده است و قیمت فعلی میلگرد هرکیلوگرم  5 تا 5500 تومان می باشد از گرانی مسکن در آینده نزدیک خبر داد.
آسویار خاطرنشان کرد 2سال دیگر که ساختمان های جدید وارد بازار شوند یک تفاوت عمده قیمتی در قیمت تمام شده مسکن به چشم خواهد خورد.


وی با بیان اینکه با تثبیت قیمت ها در بازار ارز و سهام، نقدینگی وارد بازار مسکن خواهد شد، اظهارداشت: رشد قیمت مسکن باعث خواهد شد به دلیل عدم قدرت خرید از سوی متقاضیان بازار مسکن وارد رکود شود اما توصیه بنده این است که متقاضیان خرید مسکن برای خرید اقدام کنند و منتظر نمانند.

عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان تهران در ادامه گفت: وقتی قیمت میلگرد، زمین، عوارض، انشعاب آب، برق و گاز سه برابر رشد کرده طبیعیست که قیمت تمام شده مسکن هم در ماه های آتی رشد بسیاری داشته باشد.
آسویار تصریح کرد: متاسفانه امروزه به مسکن به چشم یک کالای سرمایه ای نگاه می کنند و همین امر باعث شده که مسکن همواره رشد قیمت داشته باشد.
به گفته وی، از زمانی که قیمت میلگرد ۳ برابر شده است اکثر کارخانه های تولیدکننده آهن و میلگرد ترجیح می دهند آهن آلات و میلگرد را صادر کنند. بسیاری از تامین کنندگان هم عمل تهاتر را انجام می دهند.

 

نظرات

بدون نظر