نیاز به خرید
نیاز به خرید
درخواست آنلاین خدمات و کالای ساختمانی
60درصد کنارگذر جنوبی تهران ساخته شد

60درصد کنارگذر جنوبی تهران ساخته شد

معاون ساخت و توسعه آزادراه ها در گفتگویی با خبرنگاران گفت : طبق برنامه ریزی که داریم ساخت این پروژه تا سال آینده به اتمام می رسد. درحال حاضر 60 درصد از پروژه تکمیل شده است.
حسین میرشفیع ضمن اعلام پیشرفت 60 درصدی این پروژه تصریح کرد که خوشبختانه  تحریم ها و کمبود مصالح مشکلی را در روند اجرای این پروژه ایجاد نکرده است.

وی در ادامه گفت: طول این پروژه ۱۶۰ کیلومتر است و تمامی ۴ قطعه این پروژه فعال است.

میرشفیع با تاکید اینکه در این پروژه آزادراهی و دیگر پروژه های آزادراهی و اتوبانی ایران هیچ مهندسی از خارج از کشور فعال نیست و یا اینکه از مصالح خارجی استفاده نمی شود, پیشرفت پروژه تحت تاثیر تحریم ها نبوده و مشکلی در روند پیشرفت آن وجود ندارد. تنها برخی از قطعات ماشین آلات در این مدت زمان کمیاب شده که خوشبختانه سعی خواهیم کرد با استفاده از توان داخلی و مهندسان داخلی خود این مشکل را بر طرف کنیم.

معاون ساخت و توسعه آزادراه ها تاکید کرد: هزینه های اجرایی و قیمت های تمام شده در چند ماه گذشته افزایش یافته و پیمانکاران نیز در برخی از پروژه های عمرانی درخواست افزایش قیمت کردند که این موضوع نیز در حال پیگیری است.

میرشفیع اعلام کرد که کنارگذر جنوبی تهران دارای 4 قطعه است  که تابه حال کل قطعه 4 و 50 کیلومتر از قطعه های 1 و 2  آسفالت شده و زیرسازی و اقدامات پل سازی هم در قطعه 3 انجام شده است.
میرشفیع در پایان گفت: پیشرفت فیزیکی پروژه کنار گذر جنوبی تهران هم اکنون به 60 درصد رسیده است.

 

نظرات

بدون نظر