نیاز به خرید
نیاز به خرید
اولین سایت درخواست خرید بی واسطه در صنعت ساختمان
مجلل ترین آپارتمان های تهران

مجلل ترین آپارتمان های تهران

در محله هایی از خیابان های الهیه,نیاوران,فرمانیه و فرشته تعداد زیادی اپارتمان لوکس و گران قیمت و برج های مجلل وجود دارد که قیمت این ساختمان ها سرسام آور می باشد.

ساختمان های لوکس همگی دارای معماری و طراحی فوق العاده هستند که توجهات زیادی را به خود جلب می کنند.برخی از این برج های مجلل توسط شرکت های خصوصی با بهترین مهندسین و پیمانکاران و معماران ساخته شده است.

یکی از این ساختمانهای لوکس برج قصر چناران است که در محله های تجریش واقع شده و در طبقه آخر ان یک پنت هوس رویایی قرار دارد. این ساختمان مجهز به استخر و لابی و سالن ورزشی هم هست.

این ساختمان لوکس را می توان یکی از بهترین ساختمان های ایران دانست که شامل 13طبقه و 26 واحد مسکونی با ارتفاع سقف 4متر می باشد.

ساختمان آلتون یکی دیگر از این ساختمان های لوکس می باشد که در خیابان نیاوران واقع شده است . ساختمان مجلل التون درواقع یک برج باغ است که دارای فضای سبز و فواره و مجسمه های بسیار زیبا می باشد و امکانات داخلی فراوانی دارد.

برج باغ آلتون  حیاط برج باغ آلتون

این برج شامل 24 طبقه و 60 واحد می باشد و دارای 2 پنت هوس است.

پارامیس فرشته ساختمان مجلل و لوکس دیگری است که در خیابان فرشته واقع شده است. این ساختمان نیز امکانات بسیار زیادی دارد و به زیبایی دیزاین شده و دکوراسیون فوق العاده ای دارد.

برج پارامیس   نمای داخلی برج پارامیس

برج پارامیس 13 طبقه دارد که متراژ هر واحد آن 450 متر مربع می باشد و یک پنت هوس 540 متری دارد.

در الهیه هم یک مجتمع لوکس و مجلل به نام مجتمع نارسیس وجود دارد که این ساختمان هم دارای امکانات بسیار زیادی اعم از لابی مجلل , سالن ورزشی, استخر و ... می باشد.

استخر برج نارسیس  روف گاردن نارسیس

این ساختمان 9 طبقه و 30 واحد مسکونی با متراژ 200 تا 330 متر دارد.

در پایان برج رولکس را می توان گران قیمت ترین خانه تهران دانست . این برج دارای نمایی کلاسیک می باشد. این برج زیبا امکانات بسیار زیادی دارد و دارای مشاعات فوق العاده لوکس به همراه دکوراسیون چشم نواز می باشد.

نمای بیرون برج رولکس  استخر برج رولکس

این برج 16 طبقه و 52 واحد مسکونی در متراژهای مختلف را در خود جا داده است.